حضور فعال شهردار ، اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری ورامین در راهپیمایی ۲۲ بهمن
شهردار ورامین از افتتاح پروژه بهسازی اطراف مسجد جامع شهر ورامین خبر داد
انتصاب سرپرست منطقه یک و سازمان پسماند شهرداری ورامین
شهردار ورامین از اجرای فاز سوم کمربندی خلیج فارس خبر داد
اعزام اقلام اهدایی مردم و ستاد مدیریت بحران شهرستان ورامین به هموطنان سیل زده استان سیستان و بلوچستان
احتمال حضورتیم کاوه شهرداری ورامین در رقابتهای جام حذفی کشور
احتمال حضورتیم کاوه شهرداری ورامین در رقابتهای جام حذفی کشور
۲۸ تیر ۱۳۹۶
نسخه چاپی
احتمال حضورتیم کاوه شهرداری ورامین در رقابتهای جام حذفی کشور
‍ علی دلیری مسئول واحدتربیت بدنی شهرداری ورامین گفت در صورت توافق سازمان لیگ فوتبال کشور رقابت تیم کاوه ورامین با بزرگان فوتبال کشور در رقابتهای جام حذفی کشور شرکت خواهد کرد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین علی دلیری مسئول واحد تربیت بدنی شهرداری ورامین با اعلام این خبر گفت : مکاتبه ای را با سازمان لیگ در دستور کار قرار داده ایم تا بتوانیم در رقابت های جام حذفی حضور داشته باشیم .
دلیری افزود : در صورت موافقت ، این مهم برای اولین بار در سطح فوتبال شهرستان ورامین رخ خواهد داد که خود میتواند عاملی در جهت انگیزش جوانان عاشق به فوتبال برای پیشرفت باشد .
وی ادامه داد : حضور تماشاگران خونگرم و دوستدار فوتبال ورامین ، میتواند خود شرایط را برای موفقیت در عرصه فوتبال فراهم سازد و این بهترین فرصتی خواهد بود که بتوان با بهره مندی از پتانسیل های موجود به رشد و ارتقاء ورزش شهر کمک کرد .
مسئول واحد تربیت بدنی اظهار داشت : با توجه به کسب تجارب لازم از حضور در رقابت لیگ دسته ۳ کشور ، این زمینه را فراهم ساخته تا یک گام فراتر رفته و در رقابتهای جام حذفی محک خورده تا تجربه ای باشد برای آینده فوتبال شهرستانی که باید جایگاه ویژه ای در کشور داشته باشد .
دلیری گفت : در صورت حمایت ویژه مسوولان ، قطع به یقین به افتخارات چشم گیری دست خواهیم یافت و این خود روزنه امیدی برای حضور در سطح اول فوتبال کشور است تا بتوانیم با بزرگان فوتبال ایران به رقابت بپردازیم .