شهرداری ورامین » حضور شهردار ، معاونین و مدیران شهری شهرداری ورامین در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس+تصاویر حضور شهردار ، معاونین و مدیران شهری شهرداری ورامین در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس+تصاویر – شهرداری ورامین
حضور شهردار ، معاونین و مدیران شهری شهرداری ورامین در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس+تصاویر
۱۲ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
حضور شهردار ، معاونین و مدیران شهری شهرداری ورامین در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس+تصاویر

بر پایه این گزارش محمد جعفر اسدی مشاور عالی ستاد کل نیروهای مسلح در جمع راهپیمایی کنندگان روز قدس شهرستان ورامین با اشاره به سابقه مردم دیار ۱۵ خرداد در دفاع از ارزش ها و اصول انقلاب اسلامی اظهار داشت: مردم ورامین از سال ۴۲ نشان دادند که در برابر ظلم و ستم ایستادگی می کنند.

وی با اشاره به برخی شبهات مطرح شده در خصوص مردم فلسطین ادامه داد: برخی مطرح می کنند که فلسطینی ها اهل سنت هستند و باید این سوال را از آنان پرسید که در کجای قران میان شیعه و سنی جدایی ایجاد شده است.

سردار اسدی موضوع وهابیت را جدا از اهل سنت دانست و گفت: وهابیت ساخته و پرداخته استکبار و انگلیس است و عبدالوهاب یک انگلیسی هدایت شده بود که برای تخریب بقیع و ارزش های اهل بیت تلاش می کرد.

وی تأکید کرد: امروز آمریکا و اسراییل با اقداماتی که در منطقه انجام می دهند به دنبال دشمنی و ضربه زدن به ایران هستند اما در عراق، سرویه و تمام منطقه دچارمشکل شده اند.

وی متذکر شد: امروز سردار سلیمانی در برابر تمام دلارهای عربی، آمریکایی و صهیونیستی ایستاده و دشمن نتوانسته در منطقه به اهداف خود برسد.

حجه الاسلام والمسلمین دکتر سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستانهای استان تهران در خطبه های نمازجمعه این روز گفت : مقاومت شجاعانه ملت فلسطین و هدایت های امام راحل و اعلام جمعه آخر ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس این توطئه آمریکایی ها را خنثی کرد و خوابی که آمریکایی ها برای این منطقه دیده بودند را تعبیر نکرد.

محمودی ادامه داد: به فرمایش مقام معظم رهبری، مسأله غزه، موضوع یک تکه سرزمین نیست بلکه موضوع فلسطین، مسأله انسانیت و بشریت است.

امام جمعه موقت ورامین بیان داشت: سال هاست ملت بی دفاع فلسطین به خاک و خون کشیده می شوند و خانه های آنان خراب شده و پیر و جوان به شهادت می رسند و سازمان های مدعی دفاع از حقوق بشر و کشورهای قدرتمند نیز با سکوت و بی تفاوتی از مقابل این همه ظلم و جنایت می گذرند و به جای دفاع از مظلوم، پشتیبان ظالم هستند.

وی تأکید کرد: در این میان ملت مقاوم و صبور فلسطین و حزب الله غیور و سید مقاومت، خواب راحت را از چشمان صهیونیست ها  ربوده و قدرت پوشالی صهیونیست ها باید شکسته شود که با لطف خداوند متعال آثار شکست این قدرت به چشم می خورد.

محمودی افزود: آنانی که مدعی خاورمیانه بزرگ از نیل تا فرات بوده و سودای سلطه بر کشورهای اسلامی را در سر می پروراندند، امروز به دور خود دیوار می کشند و با احداث گنبدهای آهنین در صدد حفظ موجودیت خود می باشند.

امام جمعه موقت ورامین ادامه داد: این وعده الهی است که باید اسراییل از صفحه روزگار محو شود و امروز فریاد رسای مرگ بر اسراییل به صورت واحد در سراسر جهان اسلام به گوش می رسد.

وی بیان داشت: سیاست آمریکا و همپیمانان اسراییل آن است که افکار عمومی جهان اسلام از فلسطین منحرف شود و لذا باید امت اسلام علیرغم خیانت های برخی دولتمردان نابخرد خود که در صدد رابطه با اسراییل هستند، با شعار واحد در برابر اسراییل ایستاده و در آینده شاهد اضمحلال و نابودی این قدرت پوشالی باشیم.

شایان ذکر است پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین به جهت تامین امنیت مسیر راهپیمایی حضور یافته و همچنین  مهندس حیدریان شهردار و جمعی از مسئولین حاضر و اعضای شورای اسلامی شهر پس از این مراسم در مراسم نمازجمعه خیرآباد حاضر و به زیارت امام زاده طاهر(ع)خیرآباد نیز رفتند .

1 2.2 2 3.5 3 4.3 4.5 5.7 5.8 5.9 5 6 7 8