شهرداری ورامین » حضور شهردار ورامین به همراه اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در هیئت های مذهبی حضور شهردار ورامین به همراه اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در هیئت های مذهبی – شهرداری ورامین
حضور شهردار ورامین به همراه اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در هیئت های مذهبی
۲۷ شهریور ۱۳۹۷
نسخه چاپی
حضور شهردار ورامین به همراه اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در هیئت های مذهبی

 به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس حسین دهقان شهردار ورامین به همراه  اعضای شورای اسلامی شهر ورامین  با حضور در هیئت های مذهبی شهر به اقامه عزاداری به مناسبت شهادت سید و سالار شهیدان کربلا  امام حسین (ع) و یاران باوفایش پرداختند .

 شهردار ورامین با حضور در هیئت حضرت علی اصغر (ع) زنجانی های مقیم ورامین واقع در خیابان ملاهادی سبزواری  همراه با عزاداران حسینی به سوگواری سالار شهیدان کربلا حضرت سید الشهداء (ع) پرداخت.

در ابتدای این مراسم حاج حسن فرجی عضو شورای اسلامی شهر ورامین با ایراد سخنانی  به اهداف نهضت عاشورا اشاره کرد و گفت : امام حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات بشریت است و هدف از این قیام اجرای دستورات الهی و فریضه امر به معروف و نهی از منکر بوده است.

در ادامه این دیدارها شهردار ورامین به همراه آقایان حاج حسن فرجی و حسن حبیبی در هیات عزاداران برادران افاغنه ساکن خیرآباد حضور یافتند و با حضور در جمع آنان به اقامه عزاداری پرداختند.