پیام تبریک شهردار ورامین در زمینه تصویب و ابلاغ مصوبه فرمانداری ویژه ورامین
بازدید سرزده و میدانی شهردار ورامین از خط اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب – ورامین
دیدار صمیمانه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین با مقام عالی قضایی
پاسخگویی شهردار ورامین در سامانه سامد
سه شنبه های پاسخگویی شهردار ورامین
حضور مسئولین شهرداری و شورای اسلامی شهر در مراسم پرفیض نماز جمعه ورامین
حضور مسئولین شهرداری و شورای اسلامی شهر در مراسم پرفیض نماز جمعه ورامین
۱۷ بهمن ۱۳۹۴
نسخه چاپی
حضور مسئولین شهرداری و شورای اسلامی شهر در مراسم پرفیض نماز جمعه ورامین
روز جمعه مورخ شانزدهم بهمن ماه 1394 و همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر ، مهندس علی حیدریان شهردار ، محمد وصالپور رئیس شورای اسلامی شهرستان و اعضای شورای اسلامی شهر بهمراه معاونین و مدیران شهرداری در مراسم عبادی و سیاسی نمازجمعه شهر ورامین حضور یافتند .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، سخنران ویژه پیش از خطبه های نمازجمعه این هفته ، فتح اله فرجی نایب رئیس شورای اسلامی شهر و رئیس کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر شهرستان بود .

برپایه این گزارش فرجی با اشاره به فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: امروز کشورهای مختلف جهان تحت تأثیر انقلاب اسلامی قرار دارند و به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، حرکت های آزادی خواهانه در لبنان، سوریه، عراق، یمن، بحرین و سایر نقاط جهان مشاهده می شود.

وی افزود: دستاوردهای انقلاب اسلامی به آسانی به دست نیامده و همه ما باید قدردان این انقلاب بوده و از ارزش ها و آرمان های آن پاسداری کنیم.

فرجی با اشاره به برنامه ریزی گسترده برای بزرگداشت باشکوه ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: کمیته های مختلف ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان ورامین تلاش های فراوانی را برای برگزاری باشکوه برنامه های جشن پیروزی انقلاب اسلامی انجام دادند که باید از همه آنان تشکر و قدردانی کرد.

وی با ارائه گزارشی از عملکرد عمرانی شهرداری ورامین گفت: اجرای آسفالت به صورت دستی برای کوچه‌های مشارکتی با ۳ هزار و ۳۵۰ تن آسفالت و ۲۰ هزار و ۱۵۸ متر مربع آسفالت‌ریزی، جدول‌گذاری ۴ هزار و ۳۲۰ متر، اجرای پیاده‌رو سازی ۵ هزار و ۵۶۵ متر مربع و زیرسازی ۸ هزار و ۸۶۳ متر مکعب و اجرای کانال بتنی ۶۴۰ متر از جمله اقدامات عمرانی اخیر شهرداری است.

فرجی افزود: اجرای پروژه زمین چمن مصنوعی در منطقه شهرک مدرس که در دست اقدام است، بازپیرایی پارک محله‌ای انتهای خیابان شهید شیرودی امر آباد به مساحت ۳ هزار متر مربع، برداشت و حمل و تخلیه مخلوط از معدن جمال‌آباد به وزن  ۲۴ هزار تن نیز از جمله دیگر اقدامات عمرانی شهرداری است.

1 2 3 4 5 6 7