محمد صمدی سرپرستی حوزه مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات ساختمانی شهری شهرداری ورامین را به عهده گرفت
خسرو زواره سکاندار معاونت اداری و مالی شهرداری ورامین شد
پیام شهردار ورامین به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
حضور گسترده کارکنان شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در راهپیمایی روز جهانی قدس
برگزاری نشست هم اندیشی ستاد بحران شهرداری ورامین با مدیران ارشد خدمات شهری
حمایت شهردار ورامین از خیرین و نیکوکاران
حمایت شهردار ورامین از خیرین و نیکوکاران
۳۰ فروردین ۱۴۰۱
نسخه چاپی
حمایت شهردار ورامین از خیرین و نیکوکاران
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین علیرضا مومنی شهردار ، محمد وصال پور رئیس شورا دادستان شهرستان ورامین و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری با حضور در موسسه خیریه سروش یار سهندیس ماهبد با فرزندان و اعضای این مرکز نیکوکاری دیدار و گفتگو کردند. در این نشست صمیمی شهردار ورامین … ادامه خواندن حمایت شهردار ورامین از خیرین و نیکوکاران

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین علیرضا مومنی شهردار ، محمد وصال پور رئیس شورا دادستان شهرستان ورامین و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری با حضور در موسسه خیریه سروش یار سهندیس ماهبد با فرزندان و اعضای این مرکز نیکوکاری دیدار و گفتگو کردند. در این نشست صمیمی شهردار ورامین گفت: شهرداری ورامین دست یاری و همراهی به سوی همه نیکوکاران دراز می کند نت گره ای از مشکلات و ناهنجاری های اجتماعی شهرمان باز و حل شود.

در این نشست رئیس شورای اسلامی شهر ورامین گفت: حمایت از کودکان محروم وظیفه شرعی ، اخلاقی و ملی همه ما ایرانی ها است و شورا ی اسلامی شهر ورامین حامی و همراه تمام فرزندان و نیکوکاران این مرکز خیریه است.

در ادامه شمس دادستان ورامین گفت: حمایت از نیکوکاران و گسترش فرهنگ نیکوکاری و کار خیریه در جامعه راهگشای حل بسیاری از معضلات ، بحران ها و ناهنجاری های اجتماعی است. در این نشست طرفین بر لزوم ترویج فرهنگ نیکوکاری و حمایت از قشر آسیب دیده جامعه به ویژه کودکان و نوجوانان تاکید نمودند.