آگهي مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
نشست هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرداری ورامین جهت آمادگی احتمالی مقابله با بحران
عملکرد اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در ماه مبارک رمضان
حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین ازبرنامه های فرهنگی مدارس
حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین ازبرنامه های فرهنگی مدارس
۱۴ فروردین ۱۳۹۷
نسخه چاپی
حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین ازبرنامه های فرهنگی مدارس
عباسی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین :هر مدرسه یک خانه فرهنگ است

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ،معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین در جلسه هم اندیشی و همفکری مدیران مدارس خیرآباد گفت : هر مدرسه یک خانه فرهنگ است و خانه فرهنگ شهرداری در منطقه خیرآباد ، پشتیبان برنامه های فرهنگی مدارس است.

در این جلسه که با حضور حجت الاسلام طزری امام جمعه خیرآباد ، کاظمی کارشناس تربیتی اداره آموزش و پرورش ورامین و مدیران مدارس منطقه خیرآباد و روستاهای اطراف در دفتر امام جمعه منطقه برگزار شد ، علی عباسی طی سخنانی با اظهار این مطلب افزود : کار فرهنگی جهت اثرگذاری مطلوب نیازمند ارتباط موثر مدیران و کارشناسان با گروه هدف و امکانات مورد نیاز است.
وی خارنشان کرد : با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) کار فرهنگی نیازمند تشکیل جبهه فرهنگی است و ما سرباز فرهنگی و مدیران مدارس افسران فرهنگی در این جبهه فرهنگی هستند.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین تصریح کرد : با توجه به هماهنگی های انجام شده با امام جمعه پرتلاش و مردمی خیرآباد و برنامه ریزی های کارشناسان متعهد و متخصص فرهنگی ، انشاا… در ترم جدید بهار ، با مدیریت و برنامه های جدید ، فعالیت های فرهنگی ، ورزشی ، اجتماعی ، هنری و … در رده های سنتی مختلف نونهالان ، نوجوانان و جوانان و خصوصا با محوریت خانه و خانواده آغاز میشود