(( آگهي تجدید مناقصه عمومي ))
طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
به همت شهرداری ورامین بلوار شهدای ده دی کاملا روشن گردید
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت عروج ملکوتی سرهنگ محمد کاشانی از جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس
حیدریان رییس هیئت تنیس روی میز شهرستان ورامین شد
حیدریان رییس هیئت تنیس روی میز شهرستان ورامین شد
۱۹ فروردین ۱۳۹۴
نسخه چاپی
حیدریان رییس هیئت تنیس روی میز شهرستان ورامین شد
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین از انتخاب علی حیدریان به عنوان رییس هیئت تنیس روی میز شهرستان خبر داد. مجید بذرافشان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ظرفیت های موجود در رشته تنیس روی میز شهرستان ورامین اظهار داشت: تنیس روی میز از جمله ورزش هایی است که در سطح شهرستان … ادامه خواندن حیدریان رییس هیئت تنیس روی میز شهرستان ورامین شد

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین از انتخاب علی حیدریان به عنوان رییس هیئت تنیس روی میز شهرستان خبر داد.

مجید بذرافشان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ظرفیت های موجود در رشته تنیس روی میز شهرستان ورامین اظهار داشت: تنیس روی میز از جمله ورزش هایی است که در سطح شهرستان ورامین از پتانسیل و ظرفیت های بالایی برخوردار است به همین خاطر در سال جاری تلاش داریم استعدادهای جدیدی را در این رشته معرفی کنیم.

رییس اداره ورزش و جوانان ورامین افزود: بر اساس تصمیم اتخاذ شده علی حیدریان به عنوان رییس جدید هیئت تنیس روی میز شهرستان ورامین انتخاب شده است و با توجه به ظرفیت هایی که وی در دست دارد می توان شاهد گسترش این رشته در میان علاقه مندان به تنیس روی میز در ورامین باشیم.

وی ادامه داد: قطعا با افزایش امکانات و حضور علاقه مندان بیشتر در رشته تنیس روی میز, شاهد موفقیت های بیشتر این رشته در سطح کشور خواهیم بود اگر چه هم اکنون نیز قهرمانان خوبی از شهرستان ورامین در مسابقات مختلف شرکت می کنند.

گفتنی است علی حیدریان شهردار کنونی ورامین و رییس جدید هیئت تنیس روی میز ورامین سابقه کسب عنوان در مسابقات تنیس روی میز استان تهران را در کارنامه خود دارد.