تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
برگزاری مراسم با شکوه ۱۳ آبان با حضور استاندار تهران ، مدیران ارشد شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین
پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
خدمات مجموعه شهرداری در حوزه‌های خدمات شهری و عمرانی برای مردم عزیز ملموس بوده است+تصاویر
خدمات مجموعه شهرداری در حوزه‌های خدمات شهری و عمرانی برای مردم عزیز ملموس بوده است+تصاویر
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
خدمات مجموعه شهرداری در حوزه‌های خدمات شهری و عمرانی برای مردم عزیز ملموس بوده است+تصاویر
شهردار ورامین گفت: خدا را شاکر هستیم که خدمات مجموعه شهرداری در حوزه‌های خدمات شهری و عمرانی برای مردم عزیز، ملموس بوده است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، وی خطاب به شهروندان عزیز منطقه کارخانه قند ورامین تاکید کرد:  شهدای عزیزی از جمله مهدی ثامنی‌راد در شهر ورامین زندگی کرده‌اند و همین مسئولیت ما را در بررسی و برطرف کردن سریع کاستی‌ها و ضعف‌ها دوچندان کرده است.

مهندس حیدریان ادامه داد: خوشحال و خرسندیم که با اجرای پروژه‌هایی نظیر آسفالت خیابان شهید چمران و کوچه‌های اطراف آن، یکطرفه کردن خیابان شهید چمران و کاهش بار ترافیکی خیابان، نصب چراغ‌های روشنایی معابر، احداث پارک شهید شقاقی‌وند که با همکاری شایسته مالکان زمین مورد نیاز همراه بود و همچنین بازگشایی معابر منطقه، توانسته‌ایم رضایت شهروندان گرامی را جلب کنیم.

وی بیان داشت: به دلیل نیاز مبرم و محرومیت‌های آن منطقه به خدمات فرهنگی و اجتماعی، پروژه‌هایی نظیر احداث فرهنگسرا و  همچنین استخر محله کاظم‌آباد را در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

شهردار ورامین در پایان ابراز امیدواری کرد تا با همکاری شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری، پروژه‌های مصوب در زمان کوتاهی اجرا و رضایت بیشتر شهروندان در تمام نقاط شهر را شاهد باشیم.

شایان ذکر است در این مراسم تعدادی از اهالی و کسبه منطقه کارخانه قند ورامین از مهندس حیدریان شهردار به جهت ارائه خدمات شهری در آن منطقه تقدیر و تشکر کردند .

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12