عملکرد اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در ماه مبارک رمضان
(( آگهي مناقصه عمومي ))
(( آگهي مناقصه عمومي ))
(( آگهي مناقصه عمومي ))
بازدید شهردار ورامین از اجرای عملیات آسفالت ریزی مکانیزه در بزرگ ترین و مجهزترین شهربازی جنوب شرق استان تهران
خدمت به آزادگان و ایثارگران افتخار بزرگی است
خدمت به آزادگان و ایثارگران افتخار بزرگی است
۰۱ شهریور ۱۳۹۴
نسخه چاپی
خدمت به آزادگان و ایثارگران افتخار بزرگی است
“مهندس علی حیدریان”شهردار ورامین شب گذشته در مراسم تجلیل از آزادگان که به همت شهرداری ورامین برگزار شده بود اظهار داشت:خدمت به آزادگان و خانواده این عزیزان افتخار بزرگی است که نصیب مجموعه شهرداری ورامین شده است. به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین برنامه تجلیل از مقام آزادگان با حضور رییس و … ادامه خواندن خدمت به آزادگان و ایثارگران افتخار بزرگی است

“مهندس علی حیدریان”شهردار ورامین شب گذشته در مراسم تجلیل از آزادگان که به همت شهرداری ورامین برگزار شده بود اظهار داشت:خدمت به آزادگان و خانواده این عزیزان افتخار بزرگی است که نصیب مجموعه شهرداری ورامین شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین برنامه تجلیل از مقام آزادگان با حضور رییس و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین،حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین،رییس بنیاد شهید انقلاب اسلامی شهرستان ورامین و جمع کثیری از آزادگان شهرستان ورامین برگزار شد.

IMG_1845

در این مراسم که به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین برگزار شده بود از مقام آزادگان و صبر و بردباری آنها در تحمل اسارت و حفظ ارزش های انقلاب و امام تشکر و قدردانی شد و در آخر مراسم نیز با حضور شهردار و رییس و اعضای شورای اسلامی شهرعلاوه بر عکس یادگاری لوح تقدیر و هدایایی به این عزیزان از سوی شهرداری ورامین اهدا شد.

IMG_1756IMG_1753IMG_1761IMG_1769IMG_1795IMG_1845IMG_1828