پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
خرید بازیکنان جدید در تیم والیبال شهرداری ورامین
خرید بازیکنان جدید در تیم والیبال شهرداری ورامین
۱۶ مرداد ۱۳۹۷
نسخه چاپی
خرید بازیکنان جدید در تیم والیبال شهرداری ورامین
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین از جذب محمد رضی پور دفاع وسط ۲۰۱ سانتی متری فصل گذشته تیم والیبال خاتم اردکان و پوریا فیاضی بازیکن سابق تیم ملی والیبال کشورمان و از ستارگان این رشته ورزشی در کشور با عقد قرارداد یک ساله به عضویت تیم والیبال شهرداری ورامین در آمد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ، مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین از جذب محمد رضی پور دفاع وسط ۲۰۱ سانتی متری فصل گذشته تیم والیبال خاتم اردکان و پوریا فیاضی بازیکن سابق تیم ملی والیبال کشورمان و از ستارگان این رشته ورزشی در کشور با عقد قرارداد یک ساله به عضویت تیم والیبال شهرداری ورامین در آمد.

وی یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ گذشته بود که صبح امروز و پس از مذاکره با حاج رضا خانی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین قرارداد خود را در هیئت والیبال استان تهران ثبت نموند.

 

رضا خانی صبح امروز، در خصوص آخرین وضعیت نقل و انتقالات تیم والیبال شهرداری ورامین اظهارداشت: با توجه به بودجه مدنظر سازمان در حال مذاکره برای جذب بازیکنانی هستیم که از لحاظ مالی با بودجه ما سازگار هستند چرا که باید به عهدی می بندیم وفادار باشیم و این امر برای ما بسیار مهم است.

 

وی افزود: تا این لحظه با مسعود غلامی،علیرضا جلالی و آرش تقوی به توافق رسیدیم و محمد رضی دفاع وسط خوب والیبال ایران چهارمین بازیکنی است که با امضای قرارداد به عضویت باشگاه شهرداری ورامین در آمده است.

خانی تصریح کرد:هواداران ورامینی بزرگترین سرمایه والیبال شهرداری ورامین هستند و هدف ما نشاندن لبخند رضایت بر روی لبان این عزیزان است و به زودی منتظر خبرهای بسیار خوشی در خصوص جذب دیگر بازیکنان باشند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین در پایان از تلاش شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین بابت حمایت های بی دریغ از سازمان فرهنگی ورزشی تقدیر و تشکر نمود و گفت: امیدواریم با حمایت این عزیزان شاهد حضور پرقدرت نماینده شهرمان در مسابقات لیگ برتر باشیم.

گفتنی است، محمد رضی پور سابقه عضویت در تیم ملی زیر ۲۳ سال و اردوهای مختلف‌ ملی را دارد.