شهرداری ورامین » در جریان سفر به شهرستان ورامین؛ استاندار تهران از پروژه پل امام رضا(ع) بازدید کرد در جریان سفر به شهرستان ورامین؛ استاندار تهران از پروژه پل امام رضا(ع) بازدید کرد – شهرداری ورامین
در جریان سفر به شهرستان ورامین؛ استاندار تهران از پروژه پل امام رضا(ع) بازدید کرد
۱۱ مهر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
در جریان سفر به شهرستان ورامین؛ استاندار تهران از پروژه پل امام رضا(ع) بازدید کرد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، سید حسین هاشمی پیش از ظهر شنبه و در جریان سفر به شهرستان ورامین، در محل احداث پل امام رضا(ع) در میدان رازی حاضر و از نزدیک، از روند اجرای این پروژه خبرساز بازدید کرد.

مهندس علی حیدریان شهردار ورامین در جریان این بازدید که محمد رضا یوسفی فرماندار و حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین نیز حضور داشتند، توضیحاتی را درباره روند اجرای پروژه پل امام رضا(ع) داد.

شهردار ورامین در این بازدید اظهار داشت: فاز نخست احداث پروژه پل امام رضا(ع) تکمیل شده است و بدون تردید این پروژه می تواند خدمت بزرگی به مردم شهرستان باشد.

وی ادامه داد: تلاش داریم تا با انتقال ترافیک بر روی پل امام رضا(ع)، فاز دوم این پروژه نیز به سرعت آغاز شود و در این راستا تمهیدات لازم اندیشیده است.

سید حسین هاشمی استاندار تهران نیز در این بازدید با تقدیر از تلاش ها و زحمات انجام شده برای اجرای پروژه پل امام رضا(ع) اظهار داشت: باید ایمنی این پروژه از جمله میدان رازی در نظر گرفته شده و زمینه لازم برای تسهیل در رفت و آمد مردم فراهم شود.