برگزاری اولین نشست شهردار ورامین و معاونین با ریاست جدید شورای اسلامی شهر ورامین
برگزاری جلسه هماهنگی با آژانس های زیارتی و سیاحتی توسط سازمان پایانه های مسافربری شهرداری ورامین
تاکید مدیر روابط عمومی از برگزاری جلسات ملاقات مردمی شهردار ورامین با شهروندان طی روزهای سه شنبه و پنج شنبه هر هفته
حسین دهقان شهردار ورامین از ارتقاء درجه شهرداری ورامین خبر داد
نشست شهردار ورامین با سرمایه گذار بخش خصوصی درباره مشارکت در احداث کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در شهر ورامین
در جریان سفر به شهرستان ورامین؛ استاندار تهران از پروژه پل امام رضا(ع) بازدید کرد
در جریان سفر به شهرستان ورامین؛ استاندار تهران از پروژه پل امام رضا(ع) بازدید کرد
۱۱ مهر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
در جریان سفر به شهرستان ورامین؛ استاندار تهران از پروژه پل امام رضا(ع) بازدید کرد
سید حسین هاشمی استاندار تهران با حضور در محل احداث پل امام رضا(ع) که مهندس علی حیدریان شهردار ورامین و دیگر مسئولین شهرستان حضور داشتند ، از روند اجرای این پل خبر ساز بازدید کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، سید حسین هاشمی پیش از ظهر شنبه و در جریان سفر به شهرستان ورامین، در محل احداث پل امام رضا(ع) در میدان رازی حاضر و از نزدیک، از روند اجرای این پروژه خبرساز بازدید کرد.

مهندس علی حیدریان شهردار ورامین در جریان این بازدید که محمد رضا یوسفی فرماندار و حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین نیز حضور داشتند، توضیحاتی را درباره روند اجرای پروژه پل امام رضا(ع) داد.

شهردار ورامین در این بازدید اظهار داشت: فاز نخست احداث پروژه پل امام رضا(ع) تکمیل شده است و بدون تردید این پروژه می تواند خدمت بزرگی به مردم شهرستان باشد.

وی ادامه داد: تلاش داریم تا با انتقال ترافیک بر روی پل امام رضا(ع)، فاز دوم این پروژه نیز به سرعت آغاز شود و در این راستا تمهیدات لازم اندیشیده است.

سید حسین هاشمی استاندار تهران نیز در این بازدید با تقدیر از تلاش ها و زحمات انجام شده برای اجرای پروژه پل امام رضا(ع) اظهار داشت: باید ایمنی این پروژه از جمله میدان رازی در نظر گرفته شده و زمینه لازم برای تسهیل در رفت و آمد مردم فراهم شود.