شهرداری ورامین » دعوت از جوانان ورامین برای مشارکت در جشنواره ایده های جوانان برای شهری بهتر دعوت از جوانان ورامین برای مشارکت در جشنواره ایده های جوانان برای شهری بهتر – شهرداری ورامین
دعوت از جوانان ورامین برای مشارکت در جشنواره ایده های جوانان برای شهری بهتر
۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
نسخه چاپی
دعوت از جوانان ورامین برای مشارکت در جشنواره ایده های جوانان برای شهری بهتر

 محمد صمدی رییس اداره روابط عمومی شهرداری ورامین از شهروندان شهر ورامین به ویژه جوانان برای حضور در اولین دوره جشنواره ملی “ ایده ها و طرح های جوانان برای شهری بهتر” دعوت کرد.

در این رابطه محمد صمدی اظهار داشت: سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با مشارکت مجموعه شورای عالی استانها و وزارت ورزش و جوانان اقدام به برگزار ی اولین جشنواره ملی ایده ها و طرح های نخبگان جوان برای شهری می نماید. این جشنواره با هدف توجه به خواسته ها و نظرات شهروندان ، تولید محتوای علمی و کاربردی در حوزه مدیریت شهری و مشارکت جوانان خلاق و نوآور در تصمیم سازی های کلان محلی برگزار خواهد شد.

وی افزود: علاقه مندان به مشارکت در این رویداد ملی می توانند به آدرس اینترنتی :https://shahrdaranejavan.ir  مراجعه کنند و ضمن ثبت نام و آشنایی با بخش های مختلف جشنواره ، ایده های خود را تا پایان تیرماه ارائه نمایند.

صمدی بیان داشت : این جشنواره مختص جوانان ۱۶ تا ۴۵ سال برگزار می­گردد و نوآورانه بودن ایده ها و طرح ها، قابلیت اجرایی داشتن و کاربردی بودن آنها حائز اهمیت است. این جشنواره در قالب دوازده رشته برگزار می­ گردد این فرصت را در اختیار جوانان نخبه و مسئولین قرار می ­دهد تا از توان علمی نخبگان جوان و ذهن خلاق ایشان برای حل مسائل کشور بهره ببرند.

رییس اداره روابط عمومی شهرداری ورامین تصریح کرد: پس از طی فرآیند داوری آثار ، اختتامیه این جشنواره در مردادماه برگزار می شود و از طرح ها و ایده های منتخب تقدیر به عمل خواهد آمد.