نصب پایه چراغ های دکوراتیو کم مصرف در بلوار رسالت توسط شهرداری ورامین
آمادگی حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری ورامین در آستانه فصل پاییز
آگهی تجدید مناقصه عمومی
برگزاری ملاقات عمومی شهردار ورامین در روزهای سه شنبه و پنج شنبه هر هفته
وعده شهردار ورامین در اجرای پروژه سی متری قائم (عج) محقق گردید
دومین نشست برپائي ايستگاه صلواتي احباب الرضا برگزار شد
دومین نشست برپائي ايستگاه صلواتي احباب الرضا برگزار شد
۲۹ مهر ۱۳۹۴
نسخه چاپی
دومین نشست برپائي ايستگاه صلواتي احباب الرضا برگزار شد
با حضور فرماندار، شهردار، رئیس شوراي اسلامي شهر و شهرستان ورامین و دیگر مسئولین ادارات شهرستان، دومین نشست برپائي ايستگاه صلواتي احباب الرضا در فرمانداری ورامین برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر  ورامین در این نشست بر همکاری ادارات شهرستان ورامین مخصوصا اداره آموزش و پرورش و اداره بازرگانی ، … ادامه خواندن دومین نشست برپائي ايستگاه صلواتي احباب الرضا برگزار شد

با حضور فرماندار، شهردار، رئیس شوراي اسلامي شهر و شهرستان ورامین و دیگر مسئولین ادارات شهرستان، دومین نشست برپائي ايستگاه صلواتي احباب الرضا در فرمانداری ورامین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر  ورامین در این نشست بر همکاری ادارات شهرستان ورامین مخصوصا اداره آموزش و پرورش و اداره بازرگانی ، تبلیغات شهری جهت جذب حمایت های مردمی و توزیع صندوق های مخصوص جمع آوری کمک های مردمی در بین علاقمندان تاکید شد .   

لازم به ذکر است همه ساله و همزمان با ایام اربعین حسینی ، مواکب متعددی در شهر نجف و کربلا، اسکان و پذیرایی زائران حسینی از تمام نقاط جهان را برعهده دارند و شهرداری ورامین نیز در موکب احباب الرضا پذیرای عاشقان حسینی خواهد بود .

دومین نشست برپائي ايستگاه صلواتي احباب الرضا برگزار شد 1

دومین نشست برپائي ايستگاه صلواتي احباب الرضا برگزار شد 2