حسین دهقان شهردار ورامین از ارتقاء درجه شهرداری ورامین خبر داد
نشست شهردار ورامین با سرمایه گذار بخش خصوصی درباره مشارکت در احداث کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در شهر ورامین
روشنایی و زیباسازی پروژه های خدماتی عمرانی در شهر ورامین
قاسمی معاون خدمات شهری از چاپ بنر در ابعاد ۳×۲ خبر داد
بازدید شهردار ورامین از روند احداث مجهزترین و جدیدترین شهربازی جنوب شرق استان تهران در ورامین
دومین نشست برپائي ايستگاه صلواتي احباب الرضا برگزار شد
دومین نشست برپائي ايستگاه صلواتي احباب الرضا برگزار شد
۲۹ مهر ۱۳۹۴
نسخه چاپی
دومین نشست برپائي ايستگاه صلواتي احباب الرضا برگزار شد
با حضور فرماندار، شهردار، رئیس شوراي اسلامي شهر و شهرستان ورامین و دیگر مسئولین ادارات شهرستان، دومین نشست برپائي ايستگاه صلواتي احباب الرضا در فرمانداری ورامین برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر  ورامین در این نشست بر همکاری ادارات شهرستان ورامین مخصوصا اداره آموزش و پرورش و اداره بازرگانی ، … ادامه خواندن دومین نشست برپائي ايستگاه صلواتي احباب الرضا برگزار شد

با حضور فرماندار، شهردار، رئیس شوراي اسلامي شهر و شهرستان ورامین و دیگر مسئولین ادارات شهرستان، دومین نشست برپائي ايستگاه صلواتي احباب الرضا در فرمانداری ورامین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر  ورامین در این نشست بر همکاری ادارات شهرستان ورامین مخصوصا اداره آموزش و پرورش و اداره بازرگانی ، تبلیغات شهری جهت جذب حمایت های مردمی و توزیع صندوق های مخصوص جمع آوری کمک های مردمی در بین علاقمندان تاکید شد .   

لازم به ذکر است همه ساله و همزمان با ایام اربعین حسینی ، مواکب متعددی در شهر نجف و کربلا، اسکان و پذیرایی زائران حسینی از تمام نقاط جهان را برعهده دارند و شهرداری ورامین نیز در موکب احباب الرضا پذیرای عاشقان حسینی خواهد بود .

دومین نشست برپائي ايستگاه صلواتي احباب الرضا برگزار شد 1

دومین نشست برپائي ايستگاه صلواتي احباب الرضا برگزار شد 2