آگهي مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
نشست هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرداری ورامین جهت آمادگی احتمالی مقابله با بحران
عملکرد اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در ماه مبارک رمضان
دیدار تدارکاتی تیم شهرداری ورامین با پرسپولیس
دیدار تدارکاتی تیم شهرداری ورامین با پرسپولیس
۱۴ آبان ۱۳۹۶
نسخه چاپی
دیدار تدارکاتی تیم شهرداری ورامین با پرسپولیس
علی دلیری مسئول واحد تربیت بدنی شهرداری ورامین گفت :با پایان هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر و تعطیلی بازی ها به مدت دو هفته تیم ها برای حفظ آمادگی بازیکنان تدارکات خاصی دیده اند و برگزاری بازی دوستانه یکی از این موارد است که دو دیدار در روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ،علی دلیری مسئول واحد تربیت بدنی شهرداری ورامین گفت :با پایان هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر و تعطیلی بازی ها به مدت دو هفته تیم ها برای حفظ آمادگی بازیکنان تدارکات خاصی دیده اند و برگزاری بازی دوستانه یکی از این موارد است که دو دیدار در روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد.
در حال حاضر دیدار با تیم شهرداری ورامین هماهنگ شده و در روز دوشنبه شاگردان برانکو ایوانکوویچ در غیاب ملی پوشان خود به مصاف این تیم خواهند رفت و در مورد حریف دوم که در روز چهارشنبه باید در استادیوم شهید کاظمی به مصاف این تیم بروند هنوز توافق نهایی صورت نگرفته است. پرسپولیس دوشنبه هفته آینده نیز به مصاف سومین حریف تدارکاتی خود خواهد رفت که این تیم نیز هنوز مشخص نشده است.