تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
برگزاری مراسم با شکوه ۱۳ آبان با حضور استاندار تهران ، مدیران ارشد شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین
پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
دیدار رئیس اداره آموزش و روابط عمومی شهرداری با رئیس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین
دیدار رئیس اداره آموزش و روابط عمومی شهرداری با رئیس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین
۲۹ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
دیدار رئیس اداره آموزش و روابط عمومی شهرداری با رئیس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین
همزمان با ایام 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی ، مهندس محسن ممیزی با حضور در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین از ناصر شیرکوند ریاست دانشگاه قدردانی نمود .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، ناصر شیرکوند رئیس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های ارزنده محسن ممیزی رئیس سابق دانشگاه و رئیس حال حاضر اداره آموزش و روابط عمومی شهرداری از جمله جذب رشته های تحصیلی متنوع در مقاطع کاردانی و کارشناسی گفت : امیدواریم بتوانیم با همفکری دوستان و اساتید صاحب نظر ، شرایط علمی مساعدی بوجود آورده و از این شرایط علمی در جهت پیشرفت مجموعه و شهر بهره مند شویم .

وی افزود : سیاست توسعه رشته ها با توجه به نیازهای موجود منطقه ، اقبال خوب مردم عزیز را در پی دارد .

شیرکوند ادامه داد : در شرایط کنونی ، احداث ساختمان جدید دانشگاه و اطلاع رسانی شایسته به مردم عزیز منطقه در خصوص خدمات علمی و پژوهشی این مرکز ، ضروری است .

وی تاکید کرد : استعدادیابی در بین کارکنان دلسوز و پرتلاش مجموعه را در جهت افزایش بهره وری کاری در اولویت کارهای خود قرارداده ایم .

دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ، اساتید متخصص ، مدیران و کارکنان با انگیزه و پرتلاشی دارد .

در ادامه مهندس محسن ممیزی ضمن عرض تبریک ایام ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی و قدردانی از تلاش های شایسته ناصر شیرکوند در بدو ورود به مجموعه علمی کاربردی شهرداری گفت : حمایت های مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر از گذشته تاکنون بوده که دانشگاه علمی کاربری شهرداری را به یکی از مراکز علمی نمونه در منطقه تبدیل کرده است .

دیدار رئیس اداره آموزش و روابط عمومی شهرداری افزود : دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ، اساتید متخصص ، مدیران و کارکنان با انگیزه و پرتلاشی دارد و اگر این ظرفیت با تبلیغات مناسب همراه شود ، پیشرفت روز افزون مجموعه را در پی خواهد داشت .

ممیزی تصریح کرد : فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین اکنون در مناصب مختلف ادارات و صنعت مشغول به خدمتگذاری بوده و کارایی بهتری نسبت به دیگر همکاران خود دارند .

وی تعامل با فعالان علمی منطقه و همچنین رایزنی مستمر با مسئولین وزارت علوم و دانشگاه جامع به جهت ثبت رشته های تحصیلی جدید را به عنوان مهم ترین اولویت های کاری دانشگاه پیشنهاد نمود .