پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
دیدار مهندس علی حیدریان شهردار ، سیدرضا احمدی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین شهرداری با خانواده شهید مدافع حرم مهدی ثامنی راد
دیدار مهندس علی حیدریان شهردار ، سیدرضا احمدی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین شهرداری با خانواده شهید مدافع حرم مهدی ثامنی راد
۲۴ اسفند ۱۳۹۴
نسخه چاپی
دیدار مهندس علی حیدریان شهردار ، سیدرضا احمدی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین شهرداری با خانواده شهید مدافع حرم مهدی ثامنی راد
مهندس علی حیدریان : خدا را شکر می کنیم که به برکت خون ریخته شده شهید ثامنی راد ، جوانان بسیاری که در گذشته خیلی مقید به حضور در مسجد و برنامه های فرهنگی و مذهبی نبوده اند ، اکنون تبدیل به یک نیروی فعال فرهنگی و تاثیرگذار شده اند .

روز پنج شنبه مورخ بیست و دومم اسفندماه ۱۳۹۴ مهندس علی حیدریان شهردار ، سیدرضا احمدی رئیس شورای اسلامی شهر ، علی خانی عضو شورا ، کهزادی رئیس اداره حراست ، محمد صمدی سرپرست حوزه شهردار و اداره روابط عمومی شهرداری و شورا ، حسین سیری معاون خدمات شهر منطقه یک ،  جمشیدی مسئول واحد پیشگیری از مزاحمتهای شهری و پاکروان کارپرداز شهرداری با حضور در بیت شهید مدافع حرم مهدی ثامنی راد از خانواده این شهید والامقام دلجویی نمودند .

مهندس علی حیدریان شهردار ورامین دیدار ضمن تجلیل از خانواده معظم شهید ثامنی راد گفت : شهید ثامنی راد از دوستان دیرینه بنده ، به غیر از آراستگی به اخلاق نمونه ، از فعالان فرهنگی بااخلاص نیز بوده و همیشه در کارهای فرهنگی پیشقدم بود .

وی افزود : این شهید چه در زمان فرماندهی پایگاه بسیج مسجد مهدیه و چه بعد از آن در فعالیتهای پایگاه بسیج مسجد مهدیه کارخانه قند ، همیشه به عنوان اولین نفر حضور فعال داشت . به طور مثال اگر دیگران را به حضور در نمازجمعه تشویق می کرد ، ساعتی قبل از شروع خطبه های نماز جمعه ، در مقابل مسجد مهدیه حاضر می شد و نوجوانان و جوانان را به محل برگزاری نماز همراهی می کرد .

شهردار ورامین تاکید کرد : در واقع چون خودش در امورفرهنگی پیشقدم بود ، اطرافیان هم از او تبعیت می کردند .

وی ادامه داد : از جهتی ناراحتم که یکی از بهترین فعالان فرهنگی از بین ما رفته اما از جهتی می بینیم که از برکات خون این شهید بسیاری از نوجوانان و جوانان منطقه ، جزو فعالان فرهنگی مسجد مهدیه شده اند .

مهندس حیدریان افزود : خدا را شکر می کنیم که به برکت خون ریخته شده شهید ثامنی راد ، جوانان بسیاری که در گذشته خیلی مقید به حضور در مسجد و برنامه های فرهنگی و مذهبی نبوده اند ، اکنون با ساخت گروههای مجازی برای نشر سیره زندگی شهید گرفته تا تشکیل هیات های مذهبی و فعالیتهای فرهنگی و احیای گروههای جهادی منطقه ، تبدیل به یک نیروی فعال فرهنگی و تاثیرگذار شده اند .

شهردار ورامین تصریح نمود : از سیدرضا احمدی ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری که از زمان شنیدن خبر عروج شهید ثامنی راد ، زمینه را برای اطلاع رسانی مناسب و برگزاری شایسته مراسم یادبود باشکوه این شهید در مسجد مهدیه منطقه کارخانه قند فراهم نمودند ، تشکر می کنم .

وی خاطرنشان کرد : ان شاءا.. خود این شهید فردای قیامت از تک تک افرادی که در این ایام زحمت کشیده اند دستگیری و شفاعت کند و خداوند عنایت کند تا مسئولین و مردم دست در دست یکدیگر و با توجه به تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص همدلی و همزبانی مسئولین و مردم عزیز ، بتوانیم جامعه مان را برای ظهور آقا امام زمان(عج) آماده نموده و زمینه را برای ظهور این حضرت فراهم کنیم .

 

به عنوان خادم شهر ورامین به دوستی گذشته ی خود با شهید ثامنی راد ، افتخار می کنم .

مهندس علی حیدریان در این دیدار خطاب به مادر شهید ثامنی راد گفت : به شما خانواده این شهید تبریک عرض می نمایم . این شهید شبانه روز در فعالیتهای فرهنگی حضور داشت .

وی افزود : با همت شهید ثامنی راد بود که مسجد مهدیه توسعه یافت . وی گاها با لباس گل آلود در دفتر شهرداری حاضر می شد تا کارهای ساخت و ساز مسجد را پیگیری کند .

وی تصریح نمود : این شهید برای محافل انس با قرآن در ماه رمضان امسال سنگ تمام گذاشت و عاشق قرآن و اهل بیت(علیهم السلام) بود .

شهردار ورامین خاطرنشان کرد : در زمانی که شهردار ایوانکی بودم از بنده درخواست یک دستگاه اتوبوس برای اعزام نوجوانان و جوانان به اردوی راهیان نور را داشت و بنده با کمال افتخار این کار را انجام دادم .

وی تاکید کرد : شهادت حق مهدی ثامنی راد بود و ما امیدواریم بتوانیم مراسم اربعین این شهید را هرچه باشکوهتر برگزار کنیم .

مهندس حیدریان گفت : یکی از خیابانهای شهر ورامین ، به نام این شهید مهدی ثامنی راد مزین خواهد شد .

در ادامه مهندس حیدریان شهردار ورامین نسبت به سهل انگاری صورت در گرفته در خصوص بنرهای داربستی شهید ثامنی راد از سوی بعضی عوامل سدمعبر شهرداری افزودند : عذرخواهی خود و عوامل فوق را از خانواده شهید والامقام ثامنی راد اعلام داشته و تاکید می کنم هیچ تعمدی در قضیه فوق نبوده است و همکاران ما قصد اطلاع رسانی مراسم یادبود شهید گودرزی را داشته اند .

در ادامه این دیدار ، خانواده شهید ثامنی راد از زحمات مهندس علی حیدریان شهردار و مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین در اطلاع رسانی و برگزاری مراسم های یادبود شهید تقدیر و تشکر نمودند .

1 2 3