اجرای عملیات آسفالت ریزی مکانیزه خیابان شهید مصطفی خمینی
اجرای عملیات آسفالت ریزی مکانیزه میدان رازی
اجرای عملیات آسفالت ریزی مکانیزه بلوار رسالت
(( آگهي تجدید مناقصه عمومي ))
(( آگهي مناقصه عمومي ))
دیدار و گفتگوی جمعی از فرماندهان و مسئولان پایگاه‌های بسیج ادارات شهرستان با مهندس علی حیدریان شهردار ورامین
دیدار و گفتگوی جمعی از فرماندهان و مسئولان پایگاه‌های بسیج ادارات شهرستان با مهندس علی حیدریان شهردار ورامین
۲۶ فروردین ۱۳۹۵
نسخه چاپی
دیدار و گفتگوی جمعی از فرماندهان و مسئولان پایگاه‌های بسیج ادارات شهرستان با مهندس علی حیدریان شهردار ورامین
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، جمعی از فرماندهان و مسئولان پایگاه‌های بسیج ادارات شهرستان روز چهارشنبه مورخ بیست و پنجم فروردین ماه 1395 با مهندس علی حیدریان، شهردار ورامین دیدار و گفت‌وگو کردند.

برپایه این گزارش مهندس علی حیدریان در این دیدار که سرگرد حقیقت رئیس بسیج ادارات استان تهران ، سراقی فرمانده بسیج ادارات شهرستان ورامین ، سرهنگ رضایی رئیس حفاظت سپاه پاسداران ناحیه ورامین و جمعی از فرماندهان و مسئولان پایگاه‌های بسیج ادارات شهرستان حضور داشتند با اشاره به نامگذاری سال ۹۵ از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» اظهار داشت: شهرداری ورامین کلیه برنامه‌ها و اهداف خود را برای تحقق اهداف و منویات رهبر انقلاب در حوزه اقتصاد مقاومتی به‌کار می‌گیرد.

وی با اشاره به وجود روحیه بسیجی‌ و ایثار و فداکاری در بین کارکنان مدیریت شهری ورامین گفت: شهرداری ورامین با ۸۴۱ بسیجی در بین ادارات شهرستان ورامین ، بیشترین بسیجی را در بین کارکنان خود دارد و بنا بر آمار ثبت شده جمع کثیری از کارکنان شهرداری از دریادلان بسیجی هستند.

شهردار ورامین افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا در دستور کار شهرداری ورامین است و این دیدارها با حضور معاونان و اعضای شورای اسلامی شهر انجام می‌شود.

وی با اشاره با تاکید بر زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی، به تشریح ویژه‌برنامه‌هایی که مدیریت شهری در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برنامه‌ریزی و اجرا کرده است، پرداخت و عنوان کرد: اجرا و کمک به برگزاری ۴۰ یادواره شهید در سطح شهرستان ورامین، اعزام ۳۵۱ نفر به مناطق راهیان نور و کمک به برگزاری مراسمات بزرگداشت شهدای مدافع حرم شهرستان از جمله برنامه‌های بسیج شهرداری ورامین در سال گذشته است.

حیدریان تاکید کرد: در ارتباط با شهدای مدافع حرم، شهرداری ورامین بیش از توان و قدرت اجرایی خود برای برگزاری باشکوه مراسم این عزیزان کمک می‌کند و مصوبه‌ای هم در ارتباط با کمک مالی به خانواده معظم شهدا به اجرا گذاشتیم.

شهردار ورامین در پایان تصریح کرد: شهرداری ورامین برای تبلیغات محیطی در سطح شهر کلیه همکاری‌ها را با بسیج ادارات انجام می‌دهد و انتظار می‌رود از نصب بنر به‌صورت غیرقانونی در سطح شهر پیشگیری شود.

شایان ذکر است در پایان این مراسم توسط سرگرد حقیقت رئیس بسیج ادارات استان تهران و سراقی فرمانده بسیج ادارات شهرستان از مهندس علی حیدریان شهردار و عبدالحسین رمضانی معاون اداره حراست شهرداری و نویسنده کتاب ارزشمند “جنگ نرم و خطر نفوذ” تجلیل به عمل آمده و همچنین جعفری به عنوان مسئول حفاظت بسیج ادارات ورامین معرفی و حکم وی ابلاغ شد .

 

0 1.5 1 2 3 4.5 4 5.5 5 8.5 8 99 9999 99999 999999 9999999 999999999 9999999999 99999999999 9999999999999