آگهي مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
نشست هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرداری ورامین جهت آمادگی احتمالی مقابله با بحران
عملکرد اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در ماه مبارک رمضان
رئیس اداره روابط‌ عمومی شهرداری ورامین منصوب شد
رئیس اداره روابط‌ عمومی شهرداری ورامین منصوب شد
۲۸ خرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
رئیس اداره روابط‌ عمومی شهرداری ورامین منصوب شد
محسن ممیزی رئیس سابق دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین طی حکمی از سوی علی حیدریان شهردار ورامین به‌عنوان مشاور شهردار و رئیس اداره روابط‌عمومی و آموزش شهرداری ورامین منصوب شد.

آیین معارفه ممیزی با حضور معاونان و مدیران عامل سازمان‌های وابسته به شهرداری ورامین برگزار شد.

محسن ممیزی، مشاور شهردار و رئیس اداره روابط‌عمومی شهرداری ورامین طی سخنانی در این نشست ضمن تشکر از زحمات محمد صمدی سرپرست سابق اداره روابط‌عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین گفت: یکی از مسائل مهم در حوزه روابط‌عمومی، اطلاع‌رسانی شایسته به شهروندان گرامی در ارتباط با خدمات ارائه شده مجموعه شهرداری است و بنده هم تمام تلاش خود را به کار خواهم بست تا با همکاری مجموعه مدیران و کارکنان اداره روابط‌عمومی شهرداری، اخبار و گزارش‌های مربوطه این خدمات به نحو احسن در خبرگزاری‌ها و مطبوعات منعکس شود.

وی اظهار داشت: اقدامات ارزشمندی در حوزه روابط‌عمومی شهرداری صورت گرفته و امیدواریم در فرهنگ‌سازی و همچنین آموزش شهروندی نیز به نحو احسن انجام شود.

مشاور شهردار و رئیس اداره روابط‌عمومی شهرداری ورامین افزود: امید است با توجه به رشد روز افزون فناوری اطلاعات، نگاه ویژه‌ای هم به اطلاع‌رسانی نوین خواهیم داشت.

برپایه این گزارش مهندس علی حیدریان در حکم مسؤولیت ممیزی آورده است: نظر به سوابق و تجربیات و همچنین مدیریت موفق و کارآمد جنابعالی در مدت تصدی ریاست دانشگاه علمی کاربردی به موجب این ابلاغ به عنوان «مشاور آموزشی و رئیس اداره روابط‌عمومی و آموزش» منصوب می‌شوید.

شهردار ورامین تاکید کرد: رجاء واثق دارد حضور و مدیریت جنابعالی در سمت جدید موجبات تحول و شکوفایی آن مجموعه خواهد شد.

1 2 3 (1) 4 (1) 5