شهرداری ورامین » رئیس اداره روابط‌ عمومی شهرداری ورامین منصوب شد رئیس اداره روابط‌ عمومی شهرداری ورامین منصوب شد – شهرداری ورامین
رئیس اداره روابط‌ عمومی شهرداری ورامین منصوب شد
۲۸ خرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
رئیس اداره روابط‌ عمومی شهرداری ورامین منصوب شد

آیین معارفه ممیزی با حضور معاونان و مدیران عامل سازمان‌های وابسته به شهرداری ورامین برگزار شد.

محسن ممیزی، مشاور شهردار و رئیس اداره روابط‌عمومی شهرداری ورامین طی سخنانی در این نشست ضمن تشکر از زحمات محمد صمدی سرپرست سابق اداره روابط‌عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین گفت: یکی از مسائل مهم در حوزه روابط‌عمومی، اطلاع‌رسانی شایسته به شهروندان گرامی در ارتباط با خدمات ارائه شده مجموعه شهرداری است و بنده هم تمام تلاش خود را به کار خواهم بست تا با همکاری مجموعه مدیران و کارکنان اداره روابط‌عمومی شهرداری، اخبار و گزارش‌های مربوطه این خدمات به نحو احسن در خبرگزاری‌ها و مطبوعات منعکس شود.

وی اظهار داشت: اقدامات ارزشمندی در حوزه روابط‌عمومی شهرداری صورت گرفته و امیدواریم در فرهنگ‌سازی و همچنین آموزش شهروندی نیز به نحو احسن انجام شود.

مشاور شهردار و رئیس اداره روابط‌عمومی شهرداری ورامین افزود: امید است با توجه به رشد روز افزون فناوری اطلاعات، نگاه ویژه‌ای هم به اطلاع‌رسانی نوین خواهیم داشت.

برپایه این گزارش مهندس علی حیدریان در حکم مسؤولیت ممیزی آورده است: نظر به سوابق و تجربیات و همچنین مدیریت موفق و کارآمد جنابعالی در مدت تصدی ریاست دانشگاه علمی کاربردی به موجب این ابلاغ به عنوان «مشاور آموزشی و رئیس اداره روابط‌عمومی و آموزش» منصوب می‌شوید.

شهردار ورامین تاکید کرد: رجاء واثق دارد حضور و مدیریت جنابعالی در سمت جدید موجبات تحول و شکوفایی آن مجموعه خواهد شد.

1 2 3 (1) 4 (1) 5