برگزاری جلسه شورای معاونین با حضور حسین دهقان شهردار ورامین
همفکری بسیج ادارات با مسئولین و مدیران شهرداری ورامین در راستای اجرای برنامه های ملی و مذهبی
از ساعت ۲۱ به بعد خودروها در شهر ورامین جریمه می شوند
شهردار ورامین: بلوار شهید قدوسی پرنور می شود
راه اندازی و نصب برج های نوری در برخی از بوستان های محله ای
رئیس شورای اسلامی شهرستان ورامین : در جلسات شورای اسلامی شهرستان ، مسائلی از جمله تامین امنیت مردم عزیز نیز مطرح می شود .
رئیس شورای اسلامی شهرستان ورامین : در جلسات شورای اسلامی شهرستان ، مسائلی از جمله تامین امنیت مردم  عزیز نیز مطرح می شود .
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
رئیس شورای اسلامی شهرستان ورامین : در جلسات شورای اسلامی شهرستان ، مسائلی از جمله تامین امنیت مردم عزیز نیز مطرح می شود .
محمد وصال پور گفت : نمایندگان و منتخب مردم عزیز دیار 15 خرداد بوده و خود را موظف به خدمت رسانی شایسته به تمام نقاط ، علی الخصوص مناطق کمتر برخوردار می دانیم .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، وی افزود : شهروندان عزیز که گاها در محلات ، مساجد و معابر شهر از اجرای پروژه های شهری توسط مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر تشکر می کنند در حقیقت ولی نعمت همه ی ما هستند و وظایف ما را دوچندان کرده اند .
وصالپور خاطرنشان کرد : قدردانی مردم عزیز ، باعث ایجاد انگیزه مضاعف در یکایک اعضای شورای اسلامی شده است .
وی افزود : به عنوان خادم مردم در شورای اسلامی شهرستان ، تمام کاستی ها و نقاط ضعف در حوزه های مختلف از جمله ” خدمات شهری، فرهنگی و اجتماعی و عمرانی ” را در جلسات این شورا منعکس کرده ، حتی مواردی از جمله تامین امنیت را نیز تا رسیدگی نهایی ، مطرح می کنم .   
رئیس شورای اسلامی شهرستان ورامین تصریح کرد : از خداوند منان توفیق روز افزون در عرصه خدمت رسانی مطلوب و شایسته به مردم عزیز دیار ۱۵ خرداد را خواستارم .