احداث کانال بتنی جهت جلوگیری از آب گرفتگی میدان امام حسین (ع) تا بلوار معلم
برگزاری اولین نشست شورای پایگاه بسیج شهید علی تاجیک شهرداری ورامین
تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
برگزاری مراسم با شکوه ۱۳ آبان با حضور استاندار تهران ، مدیران ارشد شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین
روان سازی ترافیک ورامین از دغدغه های اصلی شهرداری است
روان سازی ترافیک ورامین از دغدغه های اصلی شهرداری است
۱۶ آبان ۱۳۹۶
نسخه چاپی
روان سازی ترافیک ورامین از دغدغه های اصلی شهرداری است
شهردار ورامین در مراسم معارفه یزدان خانی به عنوان سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک این شهرداری گفت: روان سازی ترافیک ورامین از دغدغه های اصلی شهرداری است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین حسین دهقان ظهر سه شنبه در مراسم معارفه یزدان خانی به عنوان سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری ورامین، طی سخنانی گفت: حوزه حمل و نقل و ترافیک مکمل عمران است و متاسفانه در این زمینه کارهای زیادی روی زمین مانده است

وی به زیرگذر ۱۵ خرداد و زیرگذر بهرام مصیری به عنوان اقدامات خوبی که در زمینه حمل و نقل و ترافیک انجام شده است، اشاره کرد و گفت: اما متاسفانه عمده کار در خصوص پل قاسم آباد و زیرگذر موسی آباد باقی مانده است و باید از طریق راه آهن پیگیر انجام این مسیرها بود.

شهردار ورامین وظیفه حوزه حمل و نقل و ترافیک شهری بسیار سنگین دانست و گفت: باید با مطالعه و برنامه ریزی در این حوزه گام برداشته و به خصوص مطالعات کمربندی جنوبی که آغاز شده را ادامه داد.

وی اضافه کرد: مطالعات بلوار الغدیر، نقشه برداری پل میدان ولیعصر(عج) و بسیاری از طرح های دیگر در حال انجام است، که باید با جدیت ادامه داشته باشد.

دهقان گفت: سازمان اتوبوس رانی باید در پی راهگشایی بوده و با دعوت از بخش خصوصی و الگوبرداری از شهرهای موفق مشکلات موجود در این حوزه را رفع کند.

شهردار ورامین روان سازی ترافیک را از دغدغه های اصلی شهرداری خواند و اضافه کرد: باید تمام سعی خود را در جهت بهره گیری از مشاوران و کارشناسان و پیگیری حل معضل ترافیک شهر در شورای ترافیک به کار بندیم.

وی با بیان این که حمایت ویژه مسئولین از شهرداری ورامین از الطاف خداوند است، گفت: امروز همه دستگاه های شهرستان با شهرداری همراه هستند و این یک فرصت است، که باید از آن استفاده کنیم، مردم خط قرمز شهرداری هستند و باید طوری عمل  کنیم، که نگاه ها به شهرداری در این دوره مثبت شود.

دهقان افزود: باید از ظرفیت های ویژه و توانمندی های فرزندان ورامین در پیشبرد اهداف این شهر و کسب رضایت مردم بهره گیری کرد