پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
رییس شورای اسلامی شهرستان ورامین: زیر سوال بردن کشاورزی ورامین مایه نگرانی است
رییس شورای اسلامی شهرستان ورامین: زیر سوال بردن کشاورزی ورامین مایه نگرانی است
۱۴ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
رییس شورای اسلامی شهرستان ورامین: زیر سوال بردن کشاورزی ورامین مایه نگرانی است
رییس شورای اسلامی شهرستان ورامین با اشاره به اظهارات یکی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران مبنی بر آلوده بودن محصولات این شهرستان گفت: توهین به کشاورزی ورامین مایه نگرانی است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، محمد وصال پور با اشاره به ظرفیت های موجود در بخش کشاورزی و دامپروری شهرستان ورامین اظهار داشت: شهرستان ورامین یکی از تأمین کننده های اصلی نیازهای کشاورزی و دامی استان تهران و پایتخت نشینیان است.

رییس شورای اسلامی شهرستان ورامین افزود: هر گونه خللی در فعالیت کشاورزان و دامپروران ورامینی می تواند ضربات جبران ناپذیری را به تأمین سبد غذایی مردم پایتخت وارد کند.

وی ادامه داد: امروز شهرستان ورامین قطب تولید محصولات کشاورزی و دامی بوده و در تولید پسته یکی از مراکز مهم است و توانسته در حوزه کشت زعفران، عسل، پرورش شتر مرغ و جوجه اردک به موفقیت های بزرگی برسد.

وصال پور بیان داشت: اینکه مسئولی در شهرتهران بدون اطلاع از ظرفیت های شهرستان ورامین، از آلوده بودن محصولات این منطقه سخن می گوید مایه نگرانی و ناراحتی است.

وی تأکید کرد: ما از عضو شورای اسلامی شهر تهران دعوت می کنیم تا به ورامین سفر کرده و از نزدیک نحوه کشت محصولات کشاورزی در این شهرستان را ببیند، زیرا توهین اخیر ظلم بزرگی به کشاورزان ورامینی است.

وی بیان داشت: مردم و کشاورزان شهرستان ورامین منتظر عذرخواهی این مسئول هستند چرا که این امر با حیثیت کشاورزی ورامین بازی کرده است.

رییس شورای اسلامی شهرستان ورامین گفت: متأسفانه حق آبه شهرستان ورامین از سد ماملو و جاجرود بنا بر مستندات موجود داده نمی شود.