شهرداری ورامین » رییس شورای اسلامی شهرستان ورامین: زیر سوال بردن کشاورزی ورامین مایه نگرانی است رییس شورای اسلامی شهرستان ورامین: زیر سوال بردن کشاورزی ورامین مایه نگرانی است – شهرداری ورامین
رییس شورای اسلامی شهرستان ورامین: زیر سوال بردن کشاورزی ورامین مایه نگرانی است
۱۴ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
رییس شورای اسلامی شهرستان ورامین: زیر سوال بردن کشاورزی ورامین مایه نگرانی است

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، محمد وصال پور با اشاره به ظرفیت های موجود در بخش کشاورزی و دامپروری شهرستان ورامین اظهار داشت: شهرستان ورامین یکی از تأمین کننده های اصلی نیازهای کشاورزی و دامی استان تهران و پایتخت نشینیان است.

رییس شورای اسلامی شهرستان ورامین افزود: هر گونه خللی در فعالیت کشاورزان و دامپروران ورامینی می تواند ضربات جبران ناپذیری را به تأمین سبد غذایی مردم پایتخت وارد کند.

وی ادامه داد: امروز شهرستان ورامین قطب تولید محصولات کشاورزی و دامی بوده و در تولید پسته یکی از مراکز مهم است و توانسته در حوزه کشت زعفران، عسل، پرورش شتر مرغ و جوجه اردک به موفقیت های بزرگی برسد.

وصال پور بیان داشت: اینکه مسئولی در شهرتهران بدون اطلاع از ظرفیت های شهرستان ورامین، از آلوده بودن محصولات این منطقه سخن می گوید مایه نگرانی و ناراحتی است.

وی تأکید کرد: ما از عضو شورای اسلامی شهر تهران دعوت می کنیم تا به ورامین سفر کرده و از نزدیک نحوه کشت محصولات کشاورزی در این شهرستان را ببیند، زیرا توهین اخیر ظلم بزرگی به کشاورزان ورامینی است.

وی بیان داشت: مردم و کشاورزان شهرستان ورامین منتظر عذرخواهی این مسئول هستند چرا که این امر با حیثیت کشاورزی ورامین بازی کرده است.

رییس شورای اسلامی شهرستان ورامین گفت: متأسفانه حق آبه شهرستان ورامین از سد ماملو و جاجرود بنا بر مستندات موجود داده نمی شود.