شهرداری ورامین » رییس شورای اسلامی شهرستان ورامین: مدیریت پسماند در ورامین جدی گرفته می شود/اجرای طرح های تشویقی رییس شورای اسلامی شهرستان ورامین: مدیریت پسماند در ورامین جدی گرفته می شود/اجرای طرح های تشویقی – شهرداری ورامین
رییس شورای اسلامی شهرستان ورامین: مدیریت پسماند در ورامین جدی گرفته می شود/اجرای طرح های تشویقی
۲۲ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
رییس شورای اسلامی شهرستان ورامین: مدیریت پسماند در ورامین جدی گرفته می شود/اجرای طرح های تشویقی

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، محمد وصال پور با اشاره به این نکته که مدیریت پسماند در برهه و زمان کنونی یک ضرورت انکار ناپذیر محسوب می شود، اظهار داشت: شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین از طریق سازمان مدیریت پسماند تلاش دارد تا به اهداف و رویکردهای خود در این زمینه برسد.

رییس شورای اسلامی شهرستان ورامین افزود: تلاش شده است تا فرهنگسازی لازم در حوزه مدیریت پسماند از سنین کودکی بر روی دانش آموزان منطقه انجام شود و به همین خاطر سطل های زباله جمع آوری کاغذ در بسیاری از مدارس شهرستان توزیع شد.

وی ادامه داد: اجرای طرح دریافت کاغذهای باطله شهروندان و اهدای رایگان بسته های کاغذ یکی دیگر از طرح هایی بوده که با استقبال شهروندان ورامینی مواجه شده و قطعا این طرح ادامه پیدا خواهد کرد.

وصال پور اضافه کرد: شورای اسلامی ورامین از طرح های تشویقی و اجرایی در حوزه مدیریت پسماند استقبال می کند و در این زمینه آمادگی هر نوع همکاری وجود دارد.

وی یادآور شد: ساماندهی پسماندهای خشک و گسترش فرهنگ تفکیک زباله از مبدأ نیز یکی از اولویت هایی است که در این حوزه با جدیت دنبال خواهد شد.