۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » وسط
  • شناسه : 319
  • ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۵:۰۶
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :

ساخت اماکن ورزشی در مناطق محروم ورامین در دستور کار شهرداری

شهردار ورامین گفت: در نظر داریم با همکاری بخش خصوصی برنامه هایی جهت ساخت اماکن ورزشی ایجاد کنیم که این امر در مناطق محروم ملموس تر از گذشته خواهد بود. به گزارش خبرنگار مهر، علی حیدریان صبح پنجشنبه در دیدار مجید بذرافشان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین و جمعی از پرسنل اظهار داشت: […]

شهردار ورامین گفت: در نظر داریم با همکاری بخش خصوصی برنامه هایی جهت ساخت اماکن ورزشی ایجاد کنیم که این امر در مناطق محروم ملموس تر از گذشته خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، علی حیدریان صبح پنجشنبه در دیدار مجید بذرافشان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین و جمعی از پرسنل اظهار داشت: باید در سال جدید همکاری و همسویی بیشتری جهت رونق ورزش در منطقه داشته باشیم تا بتوانیم گامی موثر برای توسعه این مهم برداریم .

شهردار ورامین افزود: در نظر داریم با همکاری بخش خصوصی برنامه هایی جهت ساخت اماکن ورزشی ایجاد کنیم که این امر در مناطق محروم ملموس تر از گذشته خواهد بود.

وی ادامه داد: در این زمینه ایجاد سرانه فضای ورزشی در کاظم آباد با اهدا زمین به اداره ورزش از جمله برنامه های راهبردی خواهد بود که این امید می رود متولیان ورزش ورامین نیز با تخصیص اعتبار از استان، راه را برای احداث چنین پروژه مهمی هموار کنند.

این مسئول اضافه کرد: مناطق دیگری نیز جانمایی گردیده و در نظر است با ورود بخش خصوصی به صورت مراکز فرهنگی – ورزشی برای ساخت مجموعه های مورد نظر اقدامات لازم در دستور کار قرار گیرد.

حیدریان تاکید کرد: قطعا  این اتفاقات خوشایند اگر رخ دهد، ورزشکاران و جوانان شهرستان ورامین از آن سود خواهند برد و این امر میتواند راهگشای ورود و حضور قهرمانانی از شهر دیار ۱۵ خرداد در عرصه های ملی باشد.

رییس اداره ورزش و جوانان نیز با ابراز خرسندی از نگاه ویژه شهردار ورامین به امر ورزش گفت: میتوان حضور شهرداری با چنین رویکردی را به فال نیک گرفت، چراکه این نگاه در آینده ای نزدیک به رونق ورزش منجر خواهد شد.

بذرافشان افزود: نقش شهردار و اعضای شورای شهر بسیار تاثیرگذار در روند پیشبرد اهداف ورزش خواهد بود و در صورت ایجاد ساختار و همسویی میتوان آینده ای خوب برای این امر مهم ترسیم کرد.

وی ادامه داد: سال گذشته نیز همکاری متقابلی بین شهرداری و اداره ورزش و جوانان ورامین وجود داشته که نتیجه آن اتفاقات بسیار خوب برای یک سال کاری بوده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*