برگزاری اولین نشست شهردار ورامین و معاونین با ریاست جدید شورای اسلامی شهر ورامین
برگزاری جلسه هماهنگی با آژانس های زیارتی و سیاحتی توسط سازمان پایانه های مسافربری شهرداری ورامین
تاکید مدیر روابط عمومی از برگزاری جلسات ملاقات مردمی شهردار ورامین با شهروندان طی روزهای سه شنبه و پنج شنبه هر هفته
حسین دهقان شهردار ورامین از ارتقاء درجه شهرداری ورامین خبر داد
نشست شهردار ورامین با سرمایه گذار بخش خصوصی درباره مشارکت در احداث کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در شهر ورامین
ساخت پل امام رضا(ع) شتاب بیشتری به خود گرفته است
ساخت پل امام رضا(ع) شتاب بیشتری به خود گرفته است
۱۳ شهریور ۱۳۹۵
نسخه چاپی
ساخت پل امام رضا(ع) شتاب بیشتری به خود گرفته است
مهندس علی حیدریان با اشاره به آخرین وضعیت پل امام رضا(ع) اظهار داشت: پل امام رضا(ع) یکی از پروژه های مهم شهری در ورامین محسوب می شود.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، وی افزود:پیگیری ها و تلاش های متعددی صورت گرفت تا پل امام رضا(ع) با کم ترین اشکالات فنی و منطبق با طرح تفصیلی و جامع شهری اجرایی و عملیاتی شود.

مهندس حیدریان ادامه داد: خوشبختانه ایرادات و نظرات مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین در اجرای پل امام رضا(ع) لحاظ شده و این پروژه با جدیت دنبال می شود.

شهردار ورامین اضافه کرد: با تأکیدات و حمایت هایی که از سوی فرماندار شهرستان ورامین صورت پذیرفت، این پروژه شتاب بیشتری به خود گرفته و امیدواریم هر چه زودتر شاهد تکمیل فاز اول این پروژه باشیم.

فاز نخست پل امام رضا(ع) مراحل پایانی را سپری می کند

مهندس حیدریان با اشاره به وعده های داده شده برای آماده شدن فاز اول پروژه پل امام رضا(ع) در شهریورماه تأکید کرد: پل امام رضا(ع) مراحل پایانی خود را طی می کند و امیدواریم طبق وعده های داده شده، فاز نخست این پروژه آماده شود.

وی با تأکید بر این نکته که به زودی فاز نخست این پروژه زیر آسفالت می رود، گفت: تلاش می شود تا طی روزهای آتی، آسفالت فاز نخست پل امام رضا(ع) نیز اجرایی و عملیاتی شده و هر چه زودتر زیر بار ترافیک برود.

شهردار ورامین یادآور شد: پس از اتمام فاز نخست و انتقال عبور و مرور وسایل نقلیه به این فاز، فاز دوم طرح به سرعت آغاز می شود.

وی ادامه داد: همت و همدلی خوبی برای انجام سریع پروژه پل امام رضا(ع) وجود دارد و امیدواریم با سرعتی که در انجام این پروژه به وجود آمده، در آینده نه چندان دور، یکی از مهم ترین پروژه های شهری به نتیجه نهایی برسد.