شهرداری ورامین » سرپرست روابط عمومی شهرداری ورامین اهم فعالیت های این اداره را تشریح کرد سرپرست روابط عمومی شهرداری ورامین اهم فعالیت های این اداره را تشریح کرد – شهرداری ورامین
سرپرست روابط عمومی شهرداری ورامین اهم فعالیت های این اداره را تشریح کرد
۲۱ مرداد ۱۳۹۴
نسخه چاپی
سرپرست روابط عمومی شهرداری ورامین اهم فعالیت های این اداره را تشریح کرد

“محمد صمدی” سرپرست اداره روابط عمومی شهرداری طی نشستی با خبرنگاران اهم فعالیت های این اداره را در سالروز شهادت صادق آل محمد “ص” تشریح کرد.

صمدی اظهار داشت:دایر نمودن ایستگاه صلواتی روبروی مسجد حضرت صاحب الزمان “عج” در ایام شهادت امام صادق ع یکی از فعالیت هایی بود که با همکاری پایگاه های مقاومت بسیج شهید علی تاجیک شهرداری جهت پذیرایی عزاداران انجام شد.

سرپرست روابط عمومی در تشریح عملکرد شهرداری ورامین در خصوص گرامیداشت شهادت امام جعفر صادق “ع” در سطح شهر گفت:سیاه پوش نمودن سطح شهر از جمله میادین و معابر و بلوار ها و ساختمان های اداری از جمله این اقدامات بوده است.

وی ادامه داد: طراحی و نصب بنرهایی به اندازه های ۳/۴ با محتوای تسلیت و گرامیداشت این روز و طراحی و نصب پوستر و تراکت و بروشور با مضامین روایات و احادیث از این امام همام از کارهایی بوده که توسط این اداره و با همکاری بسیار خوب همکاران روابط عمومی در سطح مناطق انجام شده است.

صمدی به برگزاری زیارت عاشورا هر هفته پنج شنبه ها در نمازخانه شهرداری ورامین اشاره کرد و افزود:این مراسم با حضور شهردار و معاونین و کارکنان برگزار می شود.