پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
سید رضا احمدی رئیس شورای شهر ورامین شد
سید رضا احمدی رئیس شورای شهر ورامین شد
۱۸ تیر ۱۳۹۴
نسخه چاپی
سید رضا احمدی رئیس شورای شهر ورامین شد
سید رضا احمدی با کسب ۹ رأی از مجموع ۱۲ رأی به عنوان رییس جدید شورای اسلامی شهر ورامین انتخاب شد.

سید رضا احمدی با کسب ۹ رأی از مجموع ۱۲ رأی به عنوان رییس جدید شورای اسلامی شهر ورامین انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز و همزمان با بیستمین روز از ماه مبارک رمضان، یکصد و پنجاه و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر ورامین برای انتخاب رییس این شورا برگزار شد.

پس از استعفای سید محسن رضایی از عضویت در شورای اسلامی شهر، در روزهای اخیر کرسی ریاست این شورا خالی بود و با برگزاری انتخابات امروز، این کرسی نیز رییس جدید خود را شناخت.

در این جلسه سید رضا احمدی و محمد شیرکوند برای کسب ریاست شورای شهر اعلام نامزدی کردند که پس از بحث و بررسی صورت گرفته، رأی گیری در میان اعضای شورای شهر انجام شد.

غیبت رئیس شورای اسلامی شهرستان در جلسه رأی گیری

البته در جلسه امروز شورای شهر ورامین، محمد وصالپور رئیس شورای شهرستان به دلیل بیماری حضور نداشت به همین خاطر ۱۲ نفر در جریان رأی گیری شرکت کردند.

پس از نوشتن آرا توسط ۱۲ عضو شورای اسلامی شهر ورامین، آرا شمارش شد و بدین ترتیب سید رضا احمدی با کسب ۹ رأی از مجموع ۱۲ رأی مأخوذه سکاندار ریاست شورای اسلامی شهر ورامین شد.

در این انتخابات محمد شیرکوند تنها سه رأی کسب کرد و نتوانست بر کرسی ریاست شورای شهر ورامین تکیه بزند.

احمدی

شورای اسلامی شهر ورامین تاکنون برای انتخاب رییس شورا، چهار بار رأی گیری کرده که در بار نخست محسن عابدلو که بیشترین میزان آرا را در انتخابات کسب کرده بود، رییس شورا شد.

در شهریور سال گذشته نیز اعضای شورای شهر بار دیگر برای انتخاب اعضای هیئت رئیسه تشکیل جلسه دادند که در آن نشست جعفر اردستانی به عنوان رئیس انتخاب شد اما این رأی گیری از سوی فرمانداری تأیید نشد تا مجددا اعضای شورا برای انتخاب اعضای هیئت رئیسه اقدام کنند.

سید رضا احمدی سومین رئیس شورای اسلامی شهر ورامین در دوره چهارم

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان، سید محسن رضایی با ۸ رای به عنوان رئیس شورای شهر ورامین انتخاب شد و تا قبل از استعفا از سمت خود در این جایگاه قرار داشت.

سید رضا احمدی پس از انتخاب به عنوان رئیس شورای شهر ورامین در گفتگو با خبرنگار مهر با تقدیر از اعتماد اعضای شورای شهر به وی اظهار داشت: شورای اسلامی شهر ورامین در برهه و شرائط فعلی کارهای زیادی را پیش رو دارد که باید با جدیت و توان مضاعف پیگیری کند.

نظارت شورای شهر بر شهرداری تقویت می شود

رئیس شورای اسلامی شهر ورامین افزود: باید روند خدمت رسانی به مردم مطلوب تر شود به همین خاطر اصلاح روند پیگیری  پرونده های شهرداری به منظور تسریع در امور مردم در دستور کار قرار می گیرد.

وی ادامه داد: همچنین تلاش می شود نظارت شوار بر شهرداری تقویت شده تا زمینه خدمت رسانی بهتر و مطلوب تر به مردم فراهم شود.