شهرداری ورامین » شاگردان خانلرخانی با اقتدار ظاهر شدند؛ شهرداری ورامین اولین پیروزی خود در لیگ برتر تکواندو را کسب کرد شاگردان خانلرخانی با اقتدار ظاهر شدند؛ شهرداری ورامین اولین پیروزی خود در لیگ برتر تکواندو را کسب کرد – شهرداری ورامین
شاگردان خانلرخانی با اقتدار ظاهر شدند؛ شهرداری ورامین اولین پیروزی خود در لیگ برتر تکواندو را کسب کرد
۲۹ مهر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شاگردان خانلرخانی با اقتدار ظاهر شدند؛ شهرداری ورامین اولین پیروزی خود در لیگ برتر تکواندو را کسب کرد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، هفته دوم لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور در حالی صبح پنجشنبه در تهران پیگیری شد که در یکی از مهم ترین و حساس ترین دیدارهای این هفته، تیم های شهرداری ورامین و هیئت تکواندو شمال شرق به مصاف یکدیگر رفتند.

تیم شهرداری ورامین به عنوان مدافع عنوان قهرمانی در هفته نخست لیگ برتر مقابل دانشگاه آزاد اسلامی شکست سختی را متحمل شده بود و به همین خاطر تلاش داشت تا در این دیدار، شایستگی خود را به حریفان نشان دهد.

شاگردان خانلرخانی در این مسابقه بسیار قاطع ظاهر شدند و در نهایت تیم هیئت تکواندو شمال شرق را با نتیجه هفت بر یک شکست داده و به اولین پیروزی خود در این مسابقات رسیدند.

بازیکنان شهرداری ورامین پس از این دیدار تأکید کردند که تلاش دارند تا در ادامه مسابقات لیگ برتر به پیروزی رسیده و افتخاری دیگر را برای مردم ورامین به ارمغان بیاورند.