۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » گزارش خبری » مصاحبه ها » وسط
  • شناسه : 13773
  • ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
  • 45 بازدید
  • ارسال توسط :
شروع نهضت آسفالت در شهر ورامین اولویت شهرداری در سال ۹۸

شروع نهضت آسفالت در شهر ورامین اولویت شهرداری در سال ۹۸

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، جلسه شورای معاونین شهرداری ورامین با حضور مهندس دهقان برگزار شد. در این جلسه شهردار ورامین ضمن تقدیر و تشکر از کلیه معاونین ، مدیران و پرسنل شهرداری که با خدمات دهی به مردم زحمت می کشند گفت: شروع نهضت آسفالت در شهر […]

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، جلسه شورای معاونین شهرداری ورامین با حضور مهندس دهقان برگزار شد. در این جلسه شهردار ورامین ضمن تقدیر و تشکر از کلیه معاونین ، مدیران و پرسنل شهرداری که با خدمات دهی به مردم زحمت می کشند گفت: شروع نهضت آسفالت در شهر ورامین اولویت شهرداری در سال ۹۸ است و آسفالت با کیفیت بالا همراه با ده اکیپ آسفالت ، لکه گیری آغاز می شود، که نهضت آسفالت در کلیه نقاط شهر ادامه پیدا می کند ، چرا که معتقدیم این مردم شریف و ایثارگر شایسته خدمت هستند و مدیران شهری می بایست موج اعتماد  را در بین مردم ایجاد نمایند .

در ادامه دهقان افزود: مردم و شهروندان باید در شهر احساس آرامش کنند و با این رفتار و عملکرد خودمان و مجموعه شهرداری اعتماد مردم حاصل شود، الان شرایط خدمت به مردم آماده شده و فضا فضای خدمت گزاری است  و انشالله امسال نیز طبق فرمایشات مقام معظم رهبری  در سال رونق تولید ، شهرداری ورامین در راستای آبادانی شهرمان با جدیت به عنوان چراغ راه ادامه خواهد یافت.

در ادامه جلسه جعفر اردستانی رییس شورای اسلامی شهر ورامین به ایراد سخن پرداخت و با توجه به اهمیت خدمت به مردم گفت : در راستای خدمت به اقشار ضعیف که درآمد ضعیفی دارند را در نظر بگیریم و در ارتباط این قشر با شهرداری ، شرایط سخت مالی آنان  را در نظر بگیریم ، اگر با مردم صادقانه ، لطافت ومهربانی برخورد کنیم و غم آنان را بخوریم خیلی از مسایل حل خواهد شد چرا که این مردم فهیم قدردان خدمتگزاران صادق خود هستند.

همچنین اردستانی بیان داشت : با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال جدید در رونق ملی ، مردم بایستی خوش بین به نظام باشند و با کارکردن وتلاش ، رضایت شهروندان را بدست بیاوریم و سال ۹۸ به عنوان سال رونق تولید بایستی امکانات را فراهم نماییم تا تولید مسکن در این شهر توسعه یافته و بهتر انجام گیرد.

در ادامه این نشست ، معاونین و مدیران شهری هر یک به ارائه نظرات خود پیرامون موضوعات حوزه خویش پرداختند.

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*