۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » گزارش خبری » مصاحبه ها » وسط » ویژه ها
  • شناسه : 2782
  • ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۲
  • 51 بازدید
  • ارسال توسط :

شرکت در انتخابات تکلیفی عقلی و شرعی و همگانی است

رئیس شورای اسلامی شهر ورامین از مردم شهیدپرور دیار ۱۵ خرداد خواست تا همانند حضور چشمگیر خود در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ، با حضور پرشور در انتخابات هفتم اسفند ماه سال جاری ، همچنان خاری در چشم دشمنان نظام و مایه امید دوستداران انقلاب اسلامی باشند .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، سیدرضا احمدی با تاکید بر ضرورت اجرای فرامین مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در خصوص انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی وپنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری گفت : معظم لّه در دیدار اخیر خود با جمعی از مردم غیور آذربایجان شرقی راه حل مشکلات کشور را ” بیداری مردم، حفظ انگیزه های ایمانی در جامعه، بکارگرفتن جوانان پرانگیزه و مؤمن و تقویت درونی کشور در ایمان،  اقتصاد، علم و دستگاههای مدیریتی دانسته و بر حضور همه جانبه ،آگاهانه و همراه با بصیرت و دانایی در انتخابات هفتم اسفند تاکید نموده و این حضور را نقطه عکس خواست دشمن عنوان نمودند .
وی ادامه داد : رهبری نظام شرکت در انتخابات را واجب عینی دانسته و حتی رأی سفید دادن را در صورتی که موجب تضعیف نظام اسلامی باشد حرام می دانند ؛ پس حجت بر همه ی آحاد مردم و مسئولین و دلسوزین نظام جهت حضور پرشور در انتخابات ماه جاری تمام است .
احمدی تاکید نمود : چون در طول سالهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ، دست آمریکا و رژیم صهیونیستی از کشورمان کوتاه شده ؛ دائما کوشیده اند تا مخصوصا در سالهای اخیر انتخابات را زیر سوال ببرند و در انتخابات اعمال نفوذ کنند.
وی افزود : ان شاءالله با بصیرت مردم انقلابی و مومن و حضور پرشور در انتخابات به دعوت رهبر انقلاب لبیک می گوئیم تا مجلس آینده “رفاه مردم، عدالت اجتماعی، گشایش اقتصادی، پیشرفت علم و فناوری و استقلال و عزت ملی “را محقق کند .
احمدی خاطرنشان کرد : به عنوان خادمین مردم در شورای اسلامی شهر ورامین از همه آحاد ملت شهیدپرور بویژه مردم عزیز و ولایتمدار دیار ۱۵ خرداد می خواهیم تا همانند مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرورامین و حضور خیره کننده ده ها هزار نفری در این مراسم ، در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان نیز حضور آگاهانه، با بصیرت و پرشوری داشته باشند .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*