شهرداری ورامین » شهرداري ورامين به استقبال ماه مهر مي رود شهرداري ورامين به استقبال ماه مهر مي رود – شهرداری ورامین
شهرداري ورامين به استقبال ماه مهر مي رود
۳۱ شهریور ۱۳۹۴
نسخه چاپی
شهرداري ورامين به استقبال ماه مهر مي رود

نشست ویژه معاونان خدمات شهری شهرداری ورامين و مناطق يك و دو در راستای اجرای طرح استقبال از مهر با هدف ارتقاء سطح خدمات و امکانات موردنیاز فضاهای آموزشی شهر ورامين، توجه به افزایش ایمنی و سلامت دانش‌آموزان و محیط زیست داخل و پیرامون مدارس، مشارکت پذیری دانش‌آموزان در مباحث شهری، زیباسازی، ایمنی معابر و بازپیرایی فضای سبز، بهسازی و زیباسازی محیط‌های داخلی و پیرامون مراکز آموزشی برگزار شد.

محمد مهماننواز معاون خدمات شهری در این نشست با اشاره به تاكيد مهندس حيدريان شهردار ورامين در سرويس دهي و ارائه خدمات در خور شان مردم به ويژه دانش آموزان در طول سال تحصيلي بر لزوم اجرای برنامه‌های متنوع و متفاوت از سال‌های قبل در طرح استقبال از مهر در سطح شهر، با بهره‌گیری از خلاقیت و ابتکار ویژه نسبت به موضوعات خدمات شهری درجهت تحقق مصوبه شورای اسلامی شهر ورامين گفت:همزمان با بازگشایی مدارس به منظور سهولت در تردد دانش‌آموزان از ارائه مجوز برای حفاری‌ها در سطح شهر جلوگیری و به بحث نظافت، شست و شو و پاکیزگی معابر و اطراف واحدهای آموزشی، قبل از بازگشایی مدارس توجه ویژه می‌شود.ضمناً مناطق دو گانه شهرداری با همکاری پلیس راهور تدابیر لازم را برای ایمن سازی معابر جهت تردد آسان شهروندان به ویژه دانش‌آموزان اعمال می‌کنند.

وي با اشاره به جابه جائي رايگان دانش آموزان و معلمين و اساتيد دانشگاه ها در روز اول مهر در سطح شهر ورامين ادامه داد:به همين منظور سازمان اتوبوسراني شهرداري ورامين نيز با ۱۵ دستگاه اتوبوس در سطح شهر كار سرويس دهي به دانش آموزان و دانشجويان را انجام خواهند داد.

اين در حالي است كه رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ورامین گفت: نمایشگاه پاییزی «مهرانه» با تخفیف ویژه در هفته آخر شهریورماه افتتاح می‌گردد.

زهرا هداوند میرزایی عضو شوراي اسلامي شهر ورامين گفت: به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین برای نخستین بار نمایشگاه پاییزه «مهرانه» در آستانه بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها با هدف ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در بین خانواده‌ها و زنان، ایجاد انگیزه برای زنان کار آفرین، ارائه صنایع دستی و عرضه محصولات فرهنگی با رویکرد ایرانی- اسلامی و تقویت تولید ملی اجرا می‌گردد.

وی افزود: در این نمایشگاه عرضه پوشاک شامل چادر اسلامی، کیف، کفش، مانتو، مقنعه و لوازم التحریر با تخفیف ویژه جهت دانشجویان و دانش آموزان ارائه می‌گردد.

عضو شورای اسلامی شهر ورامین گفت: شهروندان می‌توانند جهت بازدید از این نمایشگاه در روزهای ۲۲ شهریور تا ۱ مهرماه از ساعت ۱۰ الی ۱۳ صبح و ۱۷ الی ۲۱ عصر به خیابان شهید بهشتی- خیابان رسول جو- جنب حرم شهدای گمنام مراجعه نمایند.

گفتنی است نمایشگاه پاییزه «مهرانه» به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین و همکاری کیمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر و کمیسیون امور بانوان فرمانداری ورامین پذیرای عموم شهروندان، خانوده‌های معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران می‌باشد.