پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
شهرداري ورامين نيروگاه خورشيدي مي سازد
شهرداري ورامين نيروگاه خورشيدي مي سازد
۰۶ شهریور ۱۳۹۷
نسخه چاپی
شهرداري ورامين نيروگاه خورشيدي مي سازد
شهردار ورامين در نشست صمیمی با پرسنل وکارکنان شهرداری گفت: شهرداري ورامين به عنوان نخستين شهرداري تهران مجوز ساخت نيروگاه خورشيدي را دريافت کرده است .

به گزارش اداره روابط  عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ،روز دوشنبه نشست صمیمی حسین دهقان شهردار ورامین با پرسنل شهرداری و با حضور آیت الله سید مرتضی محمودی امام جمعه شهرستان ورامین ،  هیات رییسه جدید شورا و جعفر اردستانی رییس شورای اسلامی شهر برگزار شد.

در ابتدای این نشست امام جمعه شهرستان ورامین ضمن گرامیداشت تولد امام موسی کاظم(ع) و امام علی النقی(ع) اظهار داشت:تنها عمل خیر و نیکی به مردم است که در این دنیا پایدار خواهد بود و زندگی امامان معصوم هم نشان داده که با خدمت به مردم و زندگی سالم می توان خیر دنیا و آخرت را نصیب خود کرد.

وی در ادامه تصریح کرد:شما کارکنان شهرداری ورامین نور چشم ما هستید و این افتخار است که توفیق خدمت به مردم را دارید و امیدوارم با توسل به ایمه اطهار و توکل بر خدا به مردم خدمت کنید و از مشکلات نهراسید زیرا کسانی که نیت خیرخواهانه در راستای خدمت به مردم دارند در نزد خداوند متعال ، جایگاه بالا و نیکویی دارند و خداوند مهربان، مشکلات را تسهیل می کند.

در ادامه جلسه جعفر اردستانی رئیس جدید شورای اسلامی شهر ورامین به ایراد سخن پرداخت و گفت: از اینکه اعضای شورای شهر به اینجانب اعتماد کردند تشکر میکنم مطمئنا مسولیت بنده ازقبل سنگین تر خواهد بود و در همینجا قول میدهم که همه توان خود را برای رضایت مردم و پیشرفت ورامین بکار خواهم گرفت

مهندس حسین دهقان شهردار ورامین نیز در این نشست ، ضمن تشکر از حضور مسوولین و پرسنل شهرداری از اعضای شورای اسلامی شهر ورامین تقدیر و تشکر بعمل آورد و با اشاره به خدمات ریاست قبلی شورا بیان داشت:حاج سید رضا احمدی فارغ از جریانات سیاسی و جناحی نظر می دهد و با نظر کارشناسی و منطقی بر مسایل شهری دقت نظر دارند. حاج سید رضا احمدی اشاره می کرد تنها دوره ای که لوایح شهرداری بدون درد و سر و حاشیه مصوب می شود همین دوره شورای شهر است. انشاالله در سایه وحدت و همدلی این لطف خداوند دنبال شود که مشکلات مردم مرتفع شود.

در ادامه دهقان افزود: فلسفه هفته دولت و بیعت با شهیدان رجایی و باهنر این است که زنده نگه داریم شاخصه های زندگی فکری و شخصیتی شهید رجایی و باهنر را زنده نگه داریم و الگوی خودمان قرار بدهیم ، که برجسته ترین مدیریت شهید رجایی جهادی بودن ایشان بود .

شهردار ورامین با اشاره به کارهای انجام شده توسط شهرداری بیان داشت :از روز اول رمز موفقیت ما روحیه جهادی است این یک واقعیت است و مدیریت جهادی یعنی توکل بر خدا داشتن و دنبال حاشیه نرفتن ، مدیریت جهادی یعنی در کنار مردم بودن و انگیزه خدمت داشتن و به جز مردم به هیچ چیزی فکر نکردن؛ این را باید سرلوحه کار خودمان قرار دهیم.

همچنین وی گفت:من از زحمات همه عزیزان و همکاران خوب خودم تشکر می کنم. همه همکاران تلاش کرده اند و من از همه همکاران تشکر می کنم

دهقان اظهار داشت:ما این افتخار را داریم که اولین شهرداری در استان تهران و چهارمین شهرداری در کشور هستیم که پروانه احداث نیروگاه خورشیدی  هفت مگاواتی را مجوز گرفتیم

ایشان همچنین تصریح کرد:درمانگاه بهداشتی و درمانی کارکنان شهرداری ورامین راه اندازی شد و بصورت رایگان پرسنل شهرداری را ویزیت می کنند.

در ادامه وی گفت :به خاطر عید غدیر و شروع مهرماه به پرسنل شهرداری ورامین عیدی پرداخت شد.

دهقان شهردار ورامین در پایان با اشاره به وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری ورامین تصریح کرد:تمام دغدغه شب و روز من به عنوان شهردار این است که دنبال راهکار قانونی هستم که نیروهای شرکتی در آینده اجازه تبدیل وضعیت پیدا کنند