کلیات بودجه پیشنهادی ۱۴۰۰شهرداری ورامین مصوب گردید
برگزاری نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر حوزه مقاومت بسیج ادارات
عملکرد شهرداری ورامین در دهه مبارک فجر
 قابل توجه کلیه همشهریان و مالکین ماشین آلات حمل و نقل پسماندهای عمرانی و ساختمانی
دوچرخه سواران شهرداری ورامین به چابهار رسیدند
شهرداری ورامین به استقبال زمستان رفت
شهرداری ورامین به استقبال زمستان رفت
۱۵ دی ۱۳۹۷
نسخه چاپی
شهرداری ورامین به استقبال زمستان رفت
  به گزارش  اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، سید ابوالفضل قاسمی معاون خدمات شهری شهرداری ورامین ،  برنامه های اجرایی حوزه خود در فصل زمستان را تشریح کرد. بنا به این گزارش قاسمی بیان داشت: با همت جهادی به دنبال اجرای برنامه های خدمات شهری در فصل زمستان هستیم و … ادامه خواندن شهرداری ورامین به استقبال زمستان رفت

 

به گزارش  اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، سید ابوالفضل قاسمی معاون خدمات شهری شهرداری ورامین ،  برنامه های اجرایی حوزه خود در فصل زمستان را تشریح کرد. بنا به این گزارش قاسمی بیان داشت: با همت جهادی به دنبال اجرای برنامه های خدمات شهری در فصل زمستان هستیم و تمام امکانات را در ریزش احتمالی برف و باران با توجه به شروع زمستان آماده کرده ایم.

در ادامه قاسمی با اشاره به اجرای خدمات ارائه شده در روزهای اخیر تصریح کرد: در طی روزهای اخیر کارهایی نظیر تدارک کیسه های شن و نمک ۵ کیلویی ، نورپردازی زیرگذر شهرک جهاد و نصب گلدان های تزئینی در شهرک فاطمی ، شهرک مدرس و شهرک فجر انجام شد.

وی همچنین بیان داشت: هرس درختان سطح شهر از دیگر مواردی است که صورت پذیرفت و همین جا از شهروندان محترم درخواست می کنم اگر درختان محلات و یا فضا سبز معابر جلوی منزل آنان نیاز به هرس دارد با تلفن ۱۳۷ سامانه ارتباط شهروندان محترم با شهرداری ورامین ، تماس بگیرند و به ما اطلاع دهند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

معاون خدمات شهری شهرداری ورامین درپایان تصریح کرد : با همت عالی به دنبال رفع اشکالات و اجرای طرح جهادی شهرداری شامل نظافت شهری و لایه روبی نهرها وشستشوی معابر و رفع خاموشی در محلات شهر هستیم که بتوانیم خدمات شایانی را به عموم شهروندان محترم ارائه دهیم ، بدین مراتب از حسن نظر همکاری خوب مردم دیار شهدای پانزده خرداد کمال سپاس و قدردانی کرده و خواهشمند است ، جهت رعایت بهداشت شهری مثل همیشه زباله های خود را در پلاستیک های زباله راس ساعت ۹ شب در سطل های زباله محلات قرار دهند.