۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلاید » گزارش خبری » وسط » ویژه ها
  • شناسه : 2653
  • ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۷:۱۱
  • 48 بازدید
  • ارسال توسط :

شهرداری ورامین در اندیشه ایستادن بر قله تکواندوی آسیا

تیم شهرداری ورامین در حالی در مسابقات تکواندوی جام باشگاه های آسیا حاضر می شود که فقط به قهرمانی در این مسابقات می اندیشد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین به نقل از خبرنگار مهر ، مسابقات تکواندوی جام باشگاه های آسیا در حالی از روز پنج شنبه در امارات آغاز می شود که شهرداری ورامین یکی از نمایندگان تکواندو ایران در این مسابقات خواهد بود.

تیم شهرداری ورامین که قهرمان فصل قبل لیگ برتر تکواندوی باشگاه های کشور است، مجوز حضور در این مسابقات را به دست آورده و تلاش دارد تا از نام ایران و دیار ۱۵ خرداد در این مسابقات دفاع کند.

تیم شهرداری ورامین یکی از پرافتخارترین تیم های تکواندوی باشگاه های ایران است که قهرمانی و نائب قهرمانی لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا را در کارنامه دارد.
1909605
شهرداری ورامین گسترش دهنده ورزش تکواندو در دیار ۱۵ خرداد

قهرمانی فصل گذشته شهرداری ورامین در لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا شور و نشاط ورزشی را در میان علاقه مندان به ورزش در ورامین ایجادکرد و امروز شاهد حضور تعداد زیادی از جوانان و نوجوانان علاقه مند به ورزش تکواندو در این عرصه هستیم.

محمدرضا خانی یکی از ورزشکاران رزمی ورامینی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: حضور تیم شهرداری ورامین در بالاترین سطح تکواندوی کشور و آسیا زمینه علاقه مندی جوانان و نوجوانان به این رشته را فراهم کرد.

وی افزود: امروز برخی باشگاه های ورزشی در شهرستان ورامین نظیر باشگاه شهید خدایی در زمینه تربیت نوجوانان و جوانان ورامینی در رشته های رزمی نظیر تکواندو تلاش می کنند.

خانی ادامه داد: قطعا حضور تیم شهرداری ورامین در مسابقات آسیایی، ظرفیت های ورزشی ورامین را به خارج از مرزهای ایران می کشاند.

عزم شهرداری ورامین برای ایستادن بر سکوی قهرمانی تکواندوی آسیا

حال بازیکنان و کادر فنی تیم شهرداری ورامین خود را آماده و مهیای افتخار آفرینی دیگری در عرصه تکواندو می کنند و عزم خود را برای تکرار عنوان قهرمانی مسابقات جزم کرده اند.

تیم شهرداری ورامین در حالی روز پنج شنبه رقابت خود را در جام باشگاه های آسیا آغاز می کند که حریفان قدرتمندی نظیر دانشگاه آزاد اسلامی را پیش روی خود دارد.

پیام خانلرخانی که توانمندی خود را در هدایت تیم شهرداری ورامین طی سال های اخیر نشان داده است، می کوشد تا بار دیگر قهرمان یک مسابقه معتبر بین المللی شود.

شهرداری ورامین برای حضور در مسابقات آسیایی آماده شده است

علی حیدریان شهردار ورامین در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تیم شهرداری ورامین در فصل جاری لیگ برتر تکواندوی باشگاه های کشور نشان داده که از توانمندی و ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است.

وی افزود: تیم شهرداری ورامین طی سال های اخیر به عنوان یکی از قدرت های برتر تکواندوی ایران و آسیا شناخته شده و بر سکوی قهرمانی لیگ برتر و جام باشگاه های آسیاایستاده است.

حیدریان ادامه داد: تیم شهرداری ورامین می کوشد تا در مسابقات جام باشگاه های آسیا، بار دیگر شادی را به جمع مردم ایران بویژه مردم دیار ۱۵ خرداد بیاورد و پتانسیل و ظرفیت های تکواندو کشور را به همگان نشان دهد.

وی اضافه کرد: شهرداری ورامین در حد بضاعت و توان خود برای گسترش و توسعه ورزش در ورامین تلاش خواهد کرد.

ترکیب شهرداری ورامین در مسابقات جام باشگاه های آسیا:

وزن ۵۴- کیلوگرم: مهدی اسحاقی

وزن ۵۸- کیلوگرم: سیدمهران قوام

وزن ۶۳- کیلوگرم: ابوالفضل یعقوبی

وزن ۶۸- کیلوگرم: میرمهدی لباس دوز

وزن ۷۴- کیلوگرم: سیداحمد خسروفر

وزن ۸۰- کیلوگرم: علی پاکدین

وزن ۸۷- کیلوگرم: جلال خدامی

وزن ۸۷+ کیلوگرم: مرتضی شیری

سرمربی: پیام خانلرخانی

مربی: هاشم زنگنه

کمک مربی: حمیدرضا بیات

سرپرست: سیدحسن میر

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*