طرح ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهری با هماهنگی دستگاه های مرتبط برگزار می شود
احداث کانال بتنی جهت جلوگیری از آب گرفتگی میدان امام حسین (ع) تا بلوار معلم
برگزاری اولین نشست شورای پایگاه بسیج شهید علی تاجیک شهرداری ورامین
تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
قهرمانی تیم تکواندو شهرداری ورامین در سطح کشوری
قهرمانی تیم تکواندو شهرداری ورامین در سطح کشوری
۲۰ اسفند ۱۳۹۴
نسخه چاپی
قهرمانی تیم تکواندو شهرداری ورامین در سطح کشوری
دومین افتخار تیم تکواندو شهرداری ورامین در سال جاری شهرداری ورامین قهرمان ایران شد

تیم تکواندو شهرداری ورامین برای سومین سال متوالی توانست بر سکوی قهرمانی چهاردهمین دوره لیگ برتر تکواندو باشگاههای کشور (جام خلیج فارس) و یادمان پانصد شهید تکواندو ایستاده و از عنوان قهرمانی سال گذشته خود دفاع کند.

تیم تکواندو شهرداری ورامین با حمایتهای شهرداری، شورای اسلامی شهر و با حضور سیدحسن میر سرپرست، پیام خانلرخانی سرمربی، هاشم زنگنه مربی و با حضور و درخشش بازیکنانی چون حمیدرضا بیات، محمدصادق دهقانی، ابوالفضل یعقوبی، سید مهران قوام، سیداحمد خسروفر، علی پاکدین، مرتضی شیری، میرمهدی لباس دوز و … توانست با پیروزی قاطع ۶ بر ۲ مقابل تیمهای یاسین پیشرو قم و پاس قوامین در تاریخ ۹۴/۱۲/۲۰ با اقتدار مقام قهرمانی دست یابد.

گفتنی است تیم تکواندو شهرداری ورامین در سال جاری قهرمانی جام باشگاهای آسیا در تاریخ ۹۴/۱۱/۲۷ و قهرمانی لیگ برتر تکواندو کشور را در تاریخ ۹۴/۱۲/۲۰ در کارنامه خود دارد و پیام خانلرخانی سرمربی جوان و خلاق این تیم در این دوره از مسابقات به عنوان بهترین مربی انتخاب گردید.

شایان ذکر است در چهار سال فعالیت تیم تکواندو شهرداری ورامین سه بار قهرمان لیگ برتر تکواندو کشور و یک بار مقام نایب قهرمانی را کسب نموده و همچنین در مسابقات باشگاههای آسیا دو بار مقام قهرمانی و یک بار مقام نایب قهرمانی را کسب نموده است که افتخاری بزرگ برای جامعه ورزش ورامین می باشد.