پیام شهردار ورامین به مناسبت روز خبرنگار
(( آگهي تجدید مناقصه عمومي ))
(( آگهي تجدید مناقصه عمومي ))
معاون خدمات شهری شهرداری ورامین از عدم ایجاد مراکز ذبح خبر داد
شرایط نصب بنر ایام محرم در شهر ورامین
شهرداری ورامین میزبان خبرنگاران استان تهران
شهرداری ورامین میزبان خبرنگاران استان تهران
۱۵ مرداد ۱۳۹۶
نسخه چاپی
شهرداری ورامین میزبان خبرنگاران استان تهران
بمناسبت سالروز روز خبر نگار شهردار ورامین درجمع خبرنگاران استان تهران در سالن بختیاری گفت: خبرنگاران چشم بینای جامعه وارائه دهنده خدمات مسئولین به مردم هستند.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین : علی حیدریان شامگاه شنبه در مراسمی که به مناسبت تجلیل خبرنگاران شهرستان ورامین و با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی، مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران،محمدرضا یوسفی، فرماندار ورامین، تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر و خبرنگاران این شهرستان برگزار شد، طی سخنانی ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران همواره در کنار مجموعه مدیریت شهری بوده و نسبت به اطلاع رسانی صحیح و دقیق اقدام می کردند.

وی اضافه کرد: اگر نبود خدمت صادقانه و فعالیت خبرنگاران، اقدامات اجرایی و زحمات فرمانداری و شهرداری به مردم ارائه نمی شد.

حیدریان با بیان این که خبرنگاران چشم بینا جامعه هستند، گفت: خبرنگاران بدانند، مجموعه مدیریت شهری و مسئولین و مردم، قدردان فعالیت های آن ها هستند و زحمات و تلاش های آن عزیزان در اطلاع رسانی به موقع و صحیح فراموش نخواهد شد و مردم و افکار عمومی قطعا قدر این فعالیت ها را می دانند.