شهرداری ورامین » شهرداری از ورزش ورامین حمایت می کند شهرداری از ورزش ورامین حمایت می کند – شهرداری ورامین
شهرداری از ورزش ورامین حمایت می کند
۱۰ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهرداری از ورزش ورامین حمایت می کند

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به این نکته مدیریت شهری ورامین، توجه به امر ورزش را در اولویت فعالیت های فرهنگی و اجتماعی خود قرار داده است، اظهار داشت: شهرداری ورامین طی سال های اخیر نشان داده که برای کمک به ورزش ورامین آماده است.

شهردار ورامین افزود: تیم داری در عرصه تکواندو کشور و موفقیت این تیم در مسابقات کشوری و آسیایی، در کنار حمایت های مالی مستقیم و غیر مستقیم از رشته های مختلف ورزشی از سوی شهرداری ورامین دنبال می شود.

حیدریان ادامه داد: شهرداری ورامین اعتقاد دارد که دیار ۱۵ خرداد از استعداد و ظرفیت های بسیاری بالایی در حوزه ورزش برخوردار است که باید از این پتانسیل به خوبی بهره گرفت.

شهردار ورامین اضافه کرد: تلاش داریم تا به کمک ورزش و حضور ورزشکاران در عرصه های ملی و بین المللی، فرهنگ ورامین را به مردم ایران و جهان معرفی کنیم.

وی با اشاره به ادامه یافتن حمایت های شهرداری از ورزش ورامین گفت:شهرداری ورامین علاوه بر توجه به ارتقای سرانه ورزشی شهری در منطقه، از تیم های ورزشی فعال در رشته هایی نظیر والیبال، فوتبال، تکواندو و غیره حمایت مالی و سخت افزاری می کند و این مهم ادامه خواهد یافت.