پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
شهرداری از ورزش ورامین حمایت می کند
شهرداری از ورزش ورامین حمایت می کند
۱۰ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهرداری از ورزش ورامین حمایت می کند
شهردار ورامین با اشاره به حمایت های مستقیم و غیر مستقیم مدیریت شهری از ورزش شهرستان گفت: شهرداری ورامین از ورزش و ورزشکاران ورامینی حمایت می کند.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به این نکته مدیریت شهری ورامین، توجه به امر ورزش را در اولویت فعالیت های فرهنگی و اجتماعی خود قرار داده است، اظهار داشت: شهرداری ورامین طی سال های اخیر نشان داده که برای کمک به ورزش ورامین آماده است.

شهردار ورامین افزود: تیم داری در عرصه تکواندو کشور و موفقیت این تیم در مسابقات کشوری و آسیایی، در کنار حمایت های مالی مستقیم و غیر مستقیم از رشته های مختلف ورزشی از سوی شهرداری ورامین دنبال می شود.

حیدریان ادامه داد: شهرداری ورامین اعتقاد دارد که دیار ۱۵ خرداد از استعداد و ظرفیت های بسیاری بالایی در حوزه ورزش برخوردار است که باید از این پتانسیل به خوبی بهره گرفت.

شهردار ورامین اضافه کرد: تلاش داریم تا به کمک ورزش و حضور ورزشکاران در عرصه های ملی و بین المللی، فرهنگ ورامین را به مردم ایران و جهان معرفی کنیم.

وی با اشاره به ادامه یافتن حمایت های شهرداری از ورزش ورامین گفت:شهرداری ورامین علاوه بر توجه به ارتقای سرانه ورزشی شهری در منطقه، از تیم های ورزشی فعال در رشته هایی نظیر والیبال، فوتبال، تکواندو و غیره حمایت مالی و سخت افزاری می کند و این مهم ادامه خواهد یافت.