نشست صمیمانه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین با فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران
برگزاری جلسه بررسی وضعیت استقرار واحدهای میوه فروش سیار در شهر ورامین
شتاب عملیات عمرانی در شهر ورامین
تجلیل حسین دهقان شهردار ورامین از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و خانواده شهداء
گلباران مزار شهداء با حضور حسین دهقان شهردار و حاج حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین
شهردار منطقه يك:شهرداري منطقه در ارائه خدمات به شهروندان به روز مي باشد
شهردار منطقه يك:شهرداري منطقه در ارائه خدمات به شهروندان به روز مي باشد
۲۸ مهر ۱۳۹۴
نسخه چاپی
شهردار منطقه يك:شهرداري منطقه در ارائه خدمات به شهروندان به روز مي باشد
“مهندس مومني” شهردار منطقه يك شهرداري ورامين از ارائه خدمات اين شهرداري در اين منطقه خبر داد و گفت : با توجه به همكاري خوب و شايسته نيروهاي خدوم و زحمتكش شهرداري تمامي تماس ها و درخواست هاي مردمي با سامانه ۱۳۷ در اين منطقه به روز شده و مشكلي در اين خصوص نداريم. به … ادامه خواندن شهردار منطقه يك:شهرداري منطقه در ارائه خدمات به شهروندان به روز مي باشد

“مهندس مومني” شهردار منطقه يك شهرداري ورامين از ارائه خدمات اين شهرداري در اين منطقه خبر داد و گفت : با توجه به همكاري خوب و شايسته نيروهاي خدوم و زحمتكش شهرداري تمامي تماس ها و درخواست هاي مردمي با سامانه ۱۳۷ در اين منطقه به روز شده و مشكلي در اين خصوص نداريم.

به گزارش روابط عمومي و امور فرهنگي شهرداري منطقه يك مومني با اشاره به استقرار معاونت خدمات شهر و فضاي سبز در منطقه،اظهار داشت:خدمات رساني در حوزه فضاي سبز و روكش آسفالت در منطقه با توجه به درخواست هاي مردمي و نظر مساعد مهندس حيدريان شهردار ورامين به نحو احسن در حال انجام است.

مومني ايجاد ميدان جديد التاسيس پليس را از نمونه مديريت درست و ارزشمند “مهندس حيدريان” شهردار ورامين دانست و افزود:نيروهاي شهرداري منطقه يك از بدو احداث ميدان پليس و امامزاده يحيي ع در ايجاد فضاي سبز و محيط نشاط در منطقه همكاري لازم با معاونت خدمات شهر و فضاي سبز شهرداري مركز را داشته اند.

شهردار منطقه يك ضمن درخواست همكاري از شهروندان با نيروهاي زحمتكش و خدوم شهرداري ادامه داد: نيروهاي خدمات شهر بصورت شبانه روزي براي ايجاد محيط شاد و در خور شان شهروندان در حال تلاش و كوشش هستند و اين نكته از ديد عموم پوشيده و پنهان نيست.

مومني از شهروندان وراميني خواست تا با پرداخت به موقع عوارض ساليانه ، شهرداري را در ارائه خدمات بهتر و داشتن شهري زيبا تر كمك و ياري نمايند.

شهردار منطقه يك از همه پرسنل زحمتكش شهرداري در حوزه هاي شهرسازي،حقوقي،خدمات و اداري براي به روزرساني خدمات به شهروندان تشكر و قدرداني كرد.