شهرداری ورامین » شهردار منطقه دو شهرداری ورامین: مسؤولیت فرصتی برای خدمت صادقانه به مردم است شهردار منطقه دو شهرداری ورامین: مسؤولیت فرصتی برای خدمت صادقانه به مردم است – شهرداری ورامین
شهردار منطقه دو شهرداری ورامین: مسؤولیت فرصتی برای خدمت صادقانه به مردم است
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار منطقه دو شهرداری ورامین: مسؤولیت فرصتی برای خدمت صادقانه به مردم است

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، وی گفت: تلاش برای ارتقای روزافزون بالندگی و تسریع و عمران منطقه با مشارکت و همکاری مردم سرلوحه امور و پروژه‌های مختلف قرار گرفته است.

شهردار منطقه ۲ شهرداری ورامین افزود: در سال جدید در راستای منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل گام‌های مؤثری برداشته شده است که سبب شد کارنامه قابل قبولی در سطح منطقه دو شهرداری ورامین از نگاه مردم صورت گیرد.

وی در ادامه بیان داشت: خدمت و تلاش صادقانه بدون شک ادامه راه شهداست و خدمت به مردم ولایتی و شهیدپرور این منطقه افتخاری دوچندان برای مجموعه مدیریت شهری است.

میرزایی ادامه داد: در پنج ماه گذشته با تأکیدات علی حیدریان شهردار ورامین اقدامات ویژه‌ای در حوزه‌های مختلف عمرانی، خدماتی، رفاهی برای جلب رضایت مردم دیار ۱۵ خرداد در سطح منطقه ۲ و نواحی آن اجرایی شده است.

گفتنی است، در این بازدید شهروندان و اهالی صادقعلی، شهرک مدرس و خیرآباد از تدبیر ویژه کورش میرزایی و تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران مجموعه منطقه ۲ شهرداری ورامین تقدیر و تشکر کردند.