تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
برگزاری مراسم با شکوه ۱۳ آبان با حضور استاندار تهران ، مدیران ارشد شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین
پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
شهردار منطقه دو شهرداری ورامین: مسؤولیت فرصتی برای خدمت صادقانه به مردم است
شهردار منطقه دو شهرداری ورامین: مسؤولیت فرصتی برای خدمت صادقانه به مردم است
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار منطقه دو شهرداری ورامین: مسؤولیت فرصتی برای خدمت صادقانه به مردم است
مهندس کورش میرزایی بعد از ظهر امروز در حاشیه بازدید میدانی در سطح منطقه اظهار داشت: در پنج ماه نخست سال با تأکیدات علی حیدریان شهردار ورامین مبنی بر اقدامات ویژه‌ای برای خدمت صادقانه و عدالت اجرایی و خدماتی به شهروندان مناطق حاشیه‌نشین صورت گرفته است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، وی گفت: تلاش برای ارتقای روزافزون بالندگی و تسریع و عمران منطقه با مشارکت و همکاری مردم سرلوحه امور و پروژه‌های مختلف قرار گرفته است.

شهردار منطقه ۲ شهرداری ورامین افزود: در سال جدید در راستای منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل گام‌های مؤثری برداشته شده است که سبب شد کارنامه قابل قبولی در سطح منطقه دو شهرداری ورامین از نگاه مردم صورت گیرد.

وی در ادامه بیان داشت: خدمت و تلاش صادقانه بدون شک ادامه راه شهداست و خدمت به مردم ولایتی و شهیدپرور این منطقه افتخاری دوچندان برای مجموعه مدیریت شهری است.

میرزایی ادامه داد: در پنج ماه گذشته با تأکیدات علی حیدریان شهردار ورامین اقدامات ویژه‌ای در حوزه‌های مختلف عمرانی، خدماتی، رفاهی برای جلب رضایت مردم دیار ۱۵ خرداد در سطح منطقه ۲ و نواحی آن اجرایی شده است.

گفتنی است، در این بازدید شهروندان و اهالی صادقعلی، شهرک مدرس و خیرآباد از تدبیر ویژه کورش میرزایی و تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران مجموعه منطقه ۲ شهرداری ورامین تقدیر و تشکر کردند.