نشست صمیمانه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین با فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران
برگزاری جلسه بررسی وضعیت استقرار واحدهای میوه فروش سیار در شهر ورامین
شتاب عملیات عمرانی در شهر ورامین
تجلیل حسین دهقان شهردار ورامین از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و خانواده شهداء
گلباران مزار شهداء با حضور حسین دهقان شهردار و حاج حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین
شهردار ورامين:خدمت به خانواده شهدا لياقت مي خواهد
شهردار ورامين:خدمت به خانواده شهدا لياقت مي خواهد
۱۱ مهر ۱۳۹۴
نسخه چاپی
شهردار ورامين:خدمت به خانواده شهدا لياقت مي خواهد
“مهندس حيدريان”شهردار ورامين در ديدار با خانواده شهيدان نطاقي و محسني گفت:خانواده شهدا حق زيادي بر گردن مسئولين دارند و خدمت به اين خانواده ها لياقت مي خواهد. به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر ورامين شهردار ورامين در ديداري كه با خانواده شهدا داشت از ايجاد روحيه ايثارگري و شهادت در بين … ادامه خواندن شهردار ورامين:خدمت به خانواده شهدا لياقت مي خواهد

“مهندس حيدريان”شهردار ورامين در ديدار با خانواده شهيدان نطاقي و محسني گفت:خانواده شهدا حق زيادي بر گردن مسئولين دارند و خدمت به اين خانواده ها لياقت مي خواهد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر ورامين شهردار ورامين در ديداري كه با خانواده شهدا داشت از ايجاد روحيه ايثارگري و شهادت در بين مسئولين ياد كرد و افزود:بايد كاري كنيم كه ياد و خاطره شهدا هميشه براي مسئولين باقي بماند تا بدانند كه اگر امروز مسئوليت كاري را پذيرفته اند و بر صندلي مسئوليت تكيه زده اند بخاطر از جان گذشتگي شهدا و جانبازان جنگ تحميلي مي باشد.

در اين ديدارياسر هاديزاده “معاون اداري و پشتيباني،ميرزائي “معاون شهر سازي ،”محمد مهماننواز”معاون خدمات شهر،مسعود نفري مدير عامل شركت اتوبوسراني،داريوش ميرزائي سرپرست اداره بازرسي ،حسين سيري مدير اجرائي،اولادي مسئول امور ايثارگران و محمد صمدي سرپرست اداره روابط عمومي شهرداري ورامين حضور داشتند.
IMG_3298

IMG_3276IMG_3280IMG_3283IMG_3285IMG_3292IMG_3300IMG_3302IMG_3306IMG_3309IMG_3310IMG_3314IMG_3329IMG_3325IMG_3331IMG_3330