شهرداری ورامین » شهردار ورامين: احداث کمربندي جنوبي ورامين معضل ترافيک را برطرف مي‌کند شهردار ورامين: احداث کمربندي جنوبي ورامين معضل ترافيک را برطرف مي‌کند – شهرداری ورامین
شهردار ورامين: احداث کمربندي جنوبي ورامين معضل ترافيک را برطرف مي‌کند
۲۰ فروردین ۱۳۹۸
نسخه چاپی
شهردار ورامين: احداث کمربندي جنوبي ورامين معضل ترافيک را برطرف مي‌کند

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، حسين دهقان  شهردار ورامین در حاشيه بازديد از پروژه‌هاي شهري در خصوص نقاط حادثه‌خيز در سطح شهر ورامين گفت: در اوايل سال جديد که سال پربارشي را شروع کرديم و متأسفانه مشکلاتي را هم براي برخي استان‌ها و شهرهاي کشور به وجود آورد و موجب داغدار شدن برخي از خانواده‌ها شد.
وي اظهار داشت: يکي از سياست‌هاي بسيار مهم مديريت شهري احياء کردن مسيرها و نهرها و مسيرهاي موجود در سطح شهر است که حتماً بايد شناسايي و احياء شود.
اين مدير شهري با اشاره به مشکلات آب‌گرفتگي شهر ورامين در روزهاي باراني گفت: امسال برنامه داريم در بحث عمران اين آب‌گرفتگي‌هايي که ايجادشده و براي خودروها و رفت‌وآمد شهروندان مشکلات متعددي را به وجود مي‌آورد برطرف کنيم و به زودي اين مشکل را حل خواهيم کرد.
دهقان گفت: اصلاحاتي هم در سطح شهر خواهيم داشت که در زيرگذرهاي بهرام مصيري، موسي آباد کاشاني، روغن‌کشي، سيلو، طالقاني و باغ صالح که اين‌ها حتماً بايد بهسازي شوند و اگر مجدداً نياز به چاه جذبي دارد انجام خواهد شد و مکان‌هايي هم که نياز به انهار داشته باشد با ايجاد نهر اين مشکل رفع خواهد شد.
شهردار ورامين با اشاره به آغاز پروژه کمربندي جنوبي شهر ورامين عنوان کرد: همان‌طور که مطالباتي در سال ۹۷ انجام شد به نتايج خوبي دست يافتيم و براي اتصال کمربندي قرچک به ورامين طبق توافقاتي که با شهردار قرچک صورت گرفته بود که اين کمربندي همان ادامه ورودي کمربندي جنوبي قرچک باشد که ما اين کار را شروع کرديم و انشا الله اين معضل تصادفات و ترافيک شهري ورامين به زودي برطرف شود.
دهقان خاطرنشان کرد:‌ بنده اعتقاد به راه‌سازي و کم کردن معضل ترافيک دارم و تمام ظرفيت خود را به کار بکار خواهم گرفت تا اين مشکل رفع شود. تاکنون ۵۰ درصد ۳۰ متري حضرت قائم(عج) بازگشايي شد و الباقي آن امسال به نتيجه خواهد رسيد تا اين پروژه به بهره‌برداري برسد.
وي در پايان افزود: کنار گذر خليج‌فارس به قشلاق امر آباد نيز تا جاده آب باريک که ادامه آن تا جاده پليس خواهد آمد کمک بسياري به کم شدن ترافيک شهر ورامين مي‌کند  و انشا الله تا شش ماه آينده شاهد بهره‌برداري اين پروژه عظيم باشيم.