(( آگهي مناقصه عمومي ))
(( آگهي مناقصه عمومي ))
ادامه پروژه عملیات عمرانی زیر سازی ، بتن ریزی و دیوار چینی زیر گذر راه آهن باغ صالح
ادامه پروژه تجهیز و نوسازی پارک و شهربازی شهدای پانزده خرداد
دیدار صمیمانه حسین دهقان شهردار ورامین با ریاست جدید دادگستری
شهردار ورامين طي پيامي هفته دفاع مقدس را تبريك گفت
شهردار ورامين طي پيامي هفته دفاع مقدس را تبريك گفت
۳۱ شهریور ۱۳۹۴
نسخه چاپی
شهردار ورامين طي پيامي هفته دفاع مقدس را تبريك گفت
“مهندس علي حيدريان”طي پيامي فرا رسيدن هفته دفاع مقدس را به تمامي ملت آزاده و قهرمان ايران اسلامي تبريك و تهنيت گفت. به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر مهندس حيدريان در اين پيام با اشاره به حضور  جوانان بسيجي و سپاهي و ارتشي در كنار يكديگر در ۸ سال دفاع مقدس اظهار داشت:هرموفقيت … ادامه خواندن شهردار ورامين طي پيامي هفته دفاع مقدس را تبريك گفت

“مهندس علي حيدريان”طي پيامي فرا رسيدن هفته دفاع مقدس را به تمامي ملت آزاده و قهرمان ايران اسلامي تبريك و تهنيت گفت.

به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر مهندس حيدريان در اين پيام با اشاره به حضور  جوانان بسيجي و سپاهي و ارتشي در كنار يكديگر در ۸ سال دفاع مقدس اظهار داشت:هرموفقيت و افتخاري كه امروز در ايران اسلامي به دست مي آيد مرهون از جان گذشتگي هاي شهدا و جانبازان و اسرائي بود كه از با ارزش ترين سرمايه خود (جانشان) گذشتند.

حيدريان ادامه داد:همبستگي و اتحاد مردم در ايام دفاع مقدس در تاريخ سراسر پر افتخار كشورمان بي نظير است بنحويكه هر ايراني از مرد و زن،پير وجوان همه و همه چه در خط مقدم و چه پشت جبهه ها ذره اي از دفاع و حيثيت خاك وطن دريغ نكردند.

وي با اشاره به فرمانبرداري مردم از فرمان پير جماران ادامه داد:مردم ما در طول اين هشت سال دفاع مقدس ثابت كردند كه تا پاي جان با ولايت هستند و لحظه اي از حمايت خود دست نخواهند كشيد.

حيدريان با اشاره به ۱۴۰۰ شهيد در شهرستان ورامين اظهار داشت:در طول دفاع مقدس جوانان وراميني نيز از قافله عشق و اطاعت پذير ولايت عقب نمانده و با دادن بيش از ۱۴۰۰ شهيد به انقلاب و نظام وفا داري خود را ثابت نمود.