برگزاری نشست صمیمانه فرمانده بسیج ادارات با بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین
اجرای عملیات لکه گیری آسفالت در بلوارهای امام رضا (ع) و الغدیر
(( آگهي تجدید مناقصه عمومي ))
طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
شهردار ورامین:جانبازان ذخیره های باارزش نظام هستند
شهردار ورامین:جانبازان ذخیره های باارزش نظام هستند
۲۴ اسفند ۱۳۹۳
نسخه چاپی
شهردار ورامین:جانبازان ذخیره های باارزش نظام هستند
شهردار ورامین در دیدار با جانباز ۷۰ درصدی جنگ تحمیلی گفت:جانبازان جنگ تحمیلی از ذخیره های باارزش و معنوی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند. “علی حیدریان”شهردار ورامین به اتفاق “محمد وصالپور”رییس شورای شهرستان و جمعی از اعضای شورای شهر ورامین ضمن حضور در منزل”حمید رضا سلیم خانیان”جانباز ۷۰ درصد شهرستان ورامین از وی عیادت به … ادامه خواندن شهردار ورامین:جانبازان ذخیره های باارزش نظام هستند

شهردار ورامین در دیدار با جانباز ۷۰ درصدی جنگ تحمیلی گفت:جانبازان جنگ تحمیلی از ذخیره های باارزش و معنوی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

“علی حیدریان”شهردار ورامین به اتفاق “محمد وصالپور”رییس شورای شهرستان و جمعی از اعضای شورای شهر ورامین ضمن حضور در منزل”حمید رضا سلیم خانیان”جانباز ۷۰ درصد شهرستان ورامین از وی عیادت به عمل آوردند.

IMG_4579

در این دیدار”جعفر اردستانی” نایب رییس شورای شهر نیز حضور داشت اظهار کرد: اگر امروز افراد حاضر در شورا و شهرداری ورامین با خیال آسوده به مردم شهرشان خدمت می کنند به برکت جانفشانی ها و از خود گذشتگی های شهدا و جانبازان و آزادگان می باشد.

IMG_4549
علی خانی عضو دیگر شورای شهر ورامین که در این دیدار حضور داشت از”حمیدرضا سلیم خانیان “به خاطر پذیرا شدن شهردار و اعضای شورا برای عیادت از وی تشکر و قدردانی کرد.

IMG_4560
محمد وصالپور عضو دیگر شورای اسلامی شهر ورامین نیز به بیان خاطرات حضور در دفاع مقدس پرداخت و افزود:صحنه های عاشقی و عرفانی دعاها و برادری ها هیچ وقت از یادمان نخواهد رفت.

IMG_4560
وصالپور با گرامی داشتن یاد و خاطره امام راحل اظهار داشت:اگر درایت و مدیریت مقام معظم رهبری در این برهه از زمان نبود به مراتب وضعیت ایران اسلامی نیز بدتر از کشورهای منطقه رقم می خورد.

IMG_4553

IMG_4574
در پایان “حمیدرضا سلیم خانیان”از حضور شهردار و اعضای شورای شهر ورامین تشکر و قدردانی نمود.