برگزاری نشست صمیمانه فرمانده بسیج ادارات با بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین
اجرای عملیات لکه گیری آسفالت در بلوارهای امام رضا (ع) و الغدیر
(( آگهي تجدید مناقصه عمومي ))
طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
شهردار ورامین:هر چه امروز داریم به برکت خون شهداست
شهردار ورامین:هر چه امروز داریم به برکت خون شهداست
۲۳ اسفند ۱۳۹۳
نسخه چاپی
شهردار ورامین:هر چه امروز داریم به برکت خون شهداست
علی حیدریان شهردار ورامین به اتفاق نایب رییس و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین با خانواده شهیدان “مجید مغفرت” و “اصغر کریمی” دیدار و گفت و گو کرد. علی حیدریان در دیدار با خانواده شهیدان مغفرت و کریمی با اشاره به رشادت های این عزیزان گفت:در واقع خود را خادم بی چون و چرای خانواده … ادامه خواندن شهردار ورامین:هر چه امروز داریم به برکت خون شهداست

علی حیدریان شهردار ورامین به اتفاق نایب رییس و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین با خانواده شهیدان “مجید مغفرت” و “اصغر کریمی” دیدار و گفت و گو کرد.

علی حیدریان در دیدار با خانواده شهیدان مغفرت و کریمی با اشاره به رشادت های این عزیزان گفت:در واقع خود را خادم بی چون و چرای خانواده های شهدا و ایثارگران می دانم گفت:هر چه امروز داریم به برکت خون شهداست.
جعفر اردستانی نایب رییس شورای اسلامی شهر نیز در این دیدار از بردباری و صبوری پدران و مادران شهدا تشکر کرد و اظهار داشت:وقتی اسم شهادت بر روی آدمی می آید خدای متعال تحمل و صبر ویژه ای به خانوادهخ شهید به ویژه پدر و مادران آنها می دهد و باعث افتخار آنها نیز می شود.
زهرا هداوند میرزایی نیز با قدردانی از صبر و استقامت خانواده های شهدا افزود:خون شهدا به مقام زنان عزت داد و شان و منزلت آنها را در جهان بالا برد.
شقایق میرزایی دیگر عضو شورای اسلامی شهر نیز از خانواده شهیدان مغفرت و کریمی تشکر کرد و گفت:آرامش و آسایش امروز ما مرهون جانفشانی های شهدا بوده و این مهم بر کسی پوشیده و پنهان نمی ماند.

به گزارش وارنا شهر در این دیدار “جعفر ارستانی ” نایب رییس و زهرا هداوند میرزایی و شقایق میرزایی از اعضای شورای اسلامی شهر و محمد صمدی سرپرست حوزه شهردار و اولادی مسئول ایثارگران شهرداری ورامین حضور داشتند.

 

 

 

صوره_20150225_172152صوره_20150225_174253
صوره_20150225_174547