عملکرد اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در ماه مبارک رمضان
(( آگهي مناقصه عمومي ))
(( آگهي مناقصه عمومي ))
(( آگهي مناقصه عمومي ))
بازدید شهردار ورامین از اجرای عملیات آسفالت ریزی مکانیزه در بزرگ ترین و مجهزترین شهربازی جنوب شرق استان تهران
شهردار ورامین:وضعیت بازارهای محلی و ادواری ساماندهی می‌شود
شهردار ورامین:وضعیت بازارهای محلی و ادواری ساماندهی می‌شود
۲۴ اسفند ۱۳۹۳
نسخه چاپی
شهردار ورامین:وضعیت بازارهای محلی و ادواری ساماندهی می‌شود
شهردار ورامین گفت: وضعیت بهداشتی بازارهای محلی و ادواری ساماندهی می‌شود. علی حیدریان اظهار داشت: وضعیت بهداشتی بازارهای محلی و ادواری شهرستان ورامین ساماندهی می‌شود. شهردار ورامین مشکلات موجود در این بازارها را در سه گروه طبقه‌بندی کرد و گفت: مشکلات مربوط به مواد غذایی شامل عرضه مواد غذایی فاقد کیفیت، فاقد بسته‌بندی (فله‌ای)، ممنوع … ادامه خواندن شهردار ورامین:وضعیت بازارهای محلی و ادواری ساماندهی می‌شود

شهردار ورامین گفت: وضعیت بهداشتی بازارهای محلی و ادواری ساماندهی می‌شود.

علی حیدریان اظهار داشت: وضعیت بهداشتی بازارهای محلی و ادواری شهرستان ورامین ساماندهی می‌شود.

شهردار ورامین مشکلات موجود در این بازارها را در سه گروه طبقه‌بندی کرد و گفت: مشکلات مربوط به مواد غذایی شامل عرضه مواد غذایی فاقد کیفیت، فاقد بسته‌بندی (فله‌ای)، ممنوع و فاسدشدنی، عرضه مواد آرایشی و بهداشتی فاقد استاندارد، استفاده از کیسه نایلون‌های بازیافتی و نگهداری مواد غذایی در شرایط نامناسب، مشکلات بهداشتی مربوط به فروشندگان شامل فروشندگان فاقد صلاحیت بهداشتی و عدم اطمینان از صحت مزاج آنان و حضور فروشندگان پائین‌تر از سن قانونی و مشکلات بهداشتی محل عرضه مانند شرایط نامناسب فیزیکی، معبرهای نامناسب، وجود حشرات و حیوانات ولگرد، فقدان آب در دسترس و عدم دسترسی به سرویس‌های مناسب بهداشتی در این اماکن وجود دارد.

حیدریان به استفاده از رنگ‌های مصنوعی غیرمجاز، عرضه مواد ضایعاتی غیر بهداشتی مانند ماکارونی، عرضه کیک و کلوچه فاقد مشخصات، عرضه مواد غذایی مانند تخم‌مرغ در زیر نور آفتاب و در فصل تابستان و وضعیت نامناسب بهداشتی این مکان‌ها اشاره کرد.

به گزارش فارس، شهردار ورامین مقرر کرد برای ساماندهی اماکن‌های مذکور، تیمی مشترک از حوزه بهداشت، نمایندگان شهرداری، اداره تعزیرات، نیروی انتظامی و سایر سازمان‌های مسئول، به نحوه اجرا و پیشرفت فرایند پیش‌‌بینی و مصوب شده، نظارت داشته باشند.