شهرداری ورامین » شهردار ورامین : آغوش شهرداری ورامین به روی همه سرمایه گذاران بخش خصوصی باز است و از همه عزیزان دعوت به همکاری می نمائیم شهردار ورامین : آغوش شهرداری ورامین به روی همه سرمایه گذاران بخش خصوصی باز است و از همه عزیزان دعوت به همکاری می نمائیم – شهرداری ورامین
شهردار ورامین : آغوش شهرداری ورامین به روی همه سرمایه گذاران بخش خصوصی باز است و از همه عزیزان دعوت به همکاری می نمائیم
۰۸ اسفند ۱۴۰۰
نسخه چاپی
شهردار ورامین : آغوش شهرداری ورامین به روی همه سرمایه گذاران بخش خصوصی باز است و از همه عزیزان دعوت به همکاری می نمائیم

 به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، اعضای هیات مدیره و هیات امنای صندوق قرض الحسنه حیدریها با علیرضا مومنی شهردار ورامین دیدار و گفتگو کردند. در این نشست شهردار ورامین گفت: به دنبال جذب سرمایه گذار بخش خصوصی در شهر ورامین هستیم . آغوش شهرداری ورامین به روی همه سرمایه گذاران بخش خصوصی باز است و از همه عزیزان دعوت به همکاری می نمائیم.

در این نشست محمد حیدری مدیر عامل درمانگاه حیدریها گفت: مجموعه حیدریها به دنبال توسعه درمان و بهداشت ، فرهنگی و اجتماعی ، رشد اقتصادی شهر ورامین می باشد و این امکانات و خدمات متعلق به همه شهروندان است.

در ادامه اعضای جلسه به بررسی گزارش و اظهار نظر پیرامون مسائل جاری شهر پرداختند و از زحمات مهندس مومنی شهردار ورامین و معاونین در حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی تقدیر و تشکر به عمل آوردند.