پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
شهردار ورامین: آماده‌ایم پارک بدون دخانیات داشته باشیم
شهردار ورامین: آماده‌ایم پارک بدون دخانیات داشته باشیم
۱۷ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: آماده‌ایم پارک بدون دخانیات داشته باشیم
شهردار ورامین آمادگی مدیریت شهری این خطه را برای معرفی پارک بدون دخانیات اعلام کرد.

 به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، بعدازظهر امروز طی دیدار رئیس جمعیت مبارزه با مواد مخدر ورامین با مهندس علی حیدریان شهردار ورامین، شهرداری ورامین آمادگی خود را برای معرفی پارک بدون دخانیات اعلام کرد.

شهردار ورامین طی سخنانی در این دیدار ضمن تقدیر از عوامل اجرایی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ورامین گفت: پایین آمدن سن اعتیاد در جوانان تبدیل به معضلی شده است که فکر تمام مسئولان را مشغول کرده است و بنده به عنوان یک پدر برای آینده فرزندانم و فرزندان شهروندان نگران هستم و آماده‌ایم که هر گونه همکاری را داشته باشیم تا دغدغه مردم در این خصوص حل شود.

مهندس حیدریان اظهار داشت: مردم این حق را دارند که وقتی به پارک‌های شهر مراجعه می‌کنند از هوای آزاد سالم استفاده کنند و بهترین فضا را داشته باشند. بنابراین آماده هستیم با همکاری مسئولان مربوطه پارک عاری از دخانیات در شهر داشته باشیم.

حمیدرضا شاهسون رئیس انجمن مبارزه با دخانیات جنوب شرق استان تهران نیز در این دیدار که با حضور علی حیدریان شهردار و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر ورامین صورت پذیرفت،  ظرفیت ورامین را در مبارزه با مواد مخدر و دخانیات بسیار بالا دانست و افزود: به لطف مسئولان منطقه توانسته‌ام گام‌های بسیاری را در این خصوص برداریم و پیگیر آن هستیم که با همکاری شهرداری ورامین دخانیات را از پارک‌ها حذف کنیم.