۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

  • شناسه : 16011
  • ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۳:۴۹
  • 38 بازدید
  • ارسال توسط :
شهردار ورامین: در تقویت فرهنگ عفاف و حجاب باید کار کنیم.

شهردار ورامین: در تقویت فرهنگ عفاف و حجاب باید کار کنیم.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ،  مراسم تجلیل از بانوان پرسنل شهرداری ورامین به مناسبت هفته عفاف و حجاب با حضور محمد حسن فرجی رییس شورای شهر، حسین دهقان شهردار، زهرا هداوند میرزایی عضو شورای شهر، علی عباسی مدیر عامل سازمان فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی شهرداری و لیلا امیری مشاور فرهنگی و […]

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ،  مراسم تجلیل از بانوان پرسنل شهرداری ورامین به مناسبت هفته عفاف و حجاب با حضور محمد حسن فرجی رییس شورای شهر، حسین دهقان شهردار، زهرا هداوند میرزایی عضو شورای شهر، علی عباسی مدیر عامل سازمان فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی شهرداری و لیلا امیری مشاور فرهنگی و اجتماعی شهردار برگزار شد.
محمد حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین در این مراسم، گفت: عفاف و حجاب از دستورات اسلام است که رعایت آن پاکدامنی و سلامت روان و شخصیت فرد را در پی دارد. چرا که حجاب و عفاف مصونیت زنان است نه محدودیت و این امر ریشه در هویت و ارزش های فرهنگ ایران و دستورات دین اسلام دارد.
 حسین دهقان شهردار ورامین نیز در این مراسم اظهار داشت: بزرگ ترین درسی که از تعالیم اهل بیت علیهم السلام و بویژه آموزه های حضرت زهرا (س) می توانیم بیاموزیم، حفظ و رعایت حجاب و عفاف بر پایه ثبات شخصیتی است.
وی همچنین افزود: در مورد تقویت عفاف و حجاب باید کار کارشناسی کنیم. حجاب و عفاف صرفا مختص بانوان نیست  بلکه مختص آقایان هم می باشد که نیازمند دقت و رعایت عمل است.
در ادامه محمد صمدی مدیر روابط عمومی شهرداری ورامین گف : به فرموده حضرت علی (ع) زکات زیبایی ، عفت و پاکدامنی است. امسال بالاترین سطح تبلیغات شهری پیرامون گرامیداشت روز عفاف و حجاب توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین صورت گرفته است.
در ادامه زهرا هداوند میرزایی عضو شورای اسلامی شهر ورامین نیز گفت: در حوزه فعالیت فرهنگی مربوط به بانوان ، بیشترین فعالیت در این دوره شهرداری و شورا صورت گرفته است که برای اولین بار یک بانوی تحصیل کرده به عنوان مشاور فرهنگی اجتماعی شهردار و شورا فعالیت می کند. رعایت عفاف و حجاب نیروهای شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین نمونه بارز و برجسته ای جهت الگو سازی برای نسل جوان است .
علی عباسی مدیر عامل سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری ورامین نیز، اظهار داشت : توجه به امور بانوان و تقویت فرهنگ عفاف و حجاب از مهم ترین کارهایی بوده که توسط سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی در طول سالیان گذشته انجام شده است. و ما خود را موظف می دانیم هر سال به مناسبت هفته عفاف و حجاب از زحمات و شایستگی های این قشر تحصیل کرده شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین تجلیل و قدردانی به عمل آوریم.
در پایان این مراسم نیز لیلا امیری مشاور فرهنگی و اجتماعی شهردار و شورای اسلامی شهر ورامین بیان داشت: توجه به امور بانوان همواره دغدغه اصلی اعضای شورا و شخص جناب شهردار بوده است که خوشبختانه در طول برنامه های اجرایی سال توجه بیشتری به این مقوله در مناسبت های مختلف صورت گرفته است.

 

 

dav

dav

dav

dav

sdr

sdr

sdr

sdr

dav

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*