برگزاری جلسه شورای معاونین با حضور حسین دهقان شهردار ورامین
همفکری بسیج ادارات با مسئولین و مدیران شهرداری ورامین در راستای اجرای برنامه های ملی و مذهبی
از ساعت ۲۱ به بعد خودروها در شهر ورامین جریمه می شوند
شهردار ورامین: بلوار شهید قدوسی پرنور می شود
راه اندازی و نصب برج های نوری در برخی از بوستان های محله ای
شهردار ورامین: بزرگترین کنفرانس ملی «بازاریابی، فروش و کارآفرینی» برگزار می‌شود
شهردار ورامین: بزرگترین کنفرانس ملی «بازاریابی، فروش و کارآفرینی» برگزار می‌شود
۲۶ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: بزرگترین کنفرانس ملی «بازاریابی، فروش و کارآفرینی» برگزار می‌شود
مهندس علی حیدریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران از برگزاری بزرگترین کنفرانس ملی «بازاریابی، فروش و کارآفرینی» خبر داد.

وی گفت: به همت شهرداری ورامین، فرمانداری شهرستان و باشگاه مدیران موفق، بزرگترین کنفرانس ملی «بازاریابی ، فروش و کارآفرینی» برگزار می‌شود.

شهردار ورامین افزود: شرکت کنندگان در این کنفرانس با مفاهیم عملیاتی در حوزه کارآفرینی، آنالیزهای مربوط به رفتار مصرف کنندگان و تشخیص سهم بازار برندهای محبوب، آشنا خواهند شد.

وی عنوان کرد: همچنین در این کنفرانس، بحث و بررسی آخرین دستاوردهای علمی در ارتباط با توسعه کارآفرینی و بهبود وضعیت محیط کسب و کار صورت می‌پذیرد.

مهندس حیدریان تاکید کرد: علاقمندان برای ثبت‌نام و حضور در این کنفرانس می‌توانند تا روز دوشنبه یکم شهریور ماه سال جاری به اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین مراجعه کرده و از ساعت ۸ تا ۱۶ روز پنج شنبه چهارم شهریور ماه در این کنفرانس حضور یابند.

شهردار ورامین در پایان یادآور شد: به اعتقاد ما همکاری در برگزاری چنین کنفرانس‌هایی و شناخت راه‌های بازاریابی، فروش و کارآفرینی، نقش بسیار مهمی در رونق کسب و کار در دیار ۱۵ خرداد خواهد داشت.