شهرداری ورامین » شهردار ورامین: بزرگترین کنفرانس ملی «بازاریابی، فروش و کارآفرینی» برگزار می‌شود شهردار ورامین: بزرگترین کنفرانس ملی «بازاریابی، فروش و کارآفرینی» برگزار می‌شود – شهرداری ورامین
شهردار ورامین: بزرگترین کنفرانس ملی «بازاریابی، فروش و کارآفرینی» برگزار می‌شود
۲۶ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: بزرگترین کنفرانس ملی «بازاریابی، فروش و کارآفرینی» برگزار می‌شود

وی گفت: به همت شهرداری ورامین، فرمانداری شهرستان و باشگاه مدیران موفق، بزرگترین کنفرانس ملی «بازاریابی ، فروش و کارآفرینی» برگزار می‌شود.

شهردار ورامین افزود: شرکت کنندگان در این کنفرانس با مفاهیم عملیاتی در حوزه کارآفرینی، آنالیزهای مربوط به رفتار مصرف کنندگان و تشخیص سهم بازار برندهای محبوب، آشنا خواهند شد.

وی عنوان کرد: همچنین در این کنفرانس، بحث و بررسی آخرین دستاوردهای علمی در ارتباط با توسعه کارآفرینی و بهبود وضعیت محیط کسب و کار صورت می‌پذیرد.

مهندس حیدریان تاکید کرد: علاقمندان برای ثبت‌نام و حضور در این کنفرانس می‌توانند تا روز دوشنبه یکم شهریور ماه سال جاری به اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین مراجعه کرده و از ساعت ۸ تا ۱۶ روز پنج شنبه چهارم شهریور ماه در این کنفرانس حضور یابند.

شهردار ورامین در پایان یادآور شد: به اعتقاد ما همکاری در برگزاری چنین کنفرانس‌هایی و شناخت راه‌های بازاریابی، فروش و کارآفرینی، نقش بسیار مهمی در رونق کسب و کار در دیار ۱۵ خرداد خواهد داشت.